مایکل جردن 2 میلیون دلار از “آخرین رقص” برای کمک به گرسنگان قبل از شکرگذاری اهدا می کند


مایکل جوردن ، اسطوره NBA و صاحب شارلوت هورنتس ، 2 میلیون دلار در مستند “آخرین رقص” برای کمک به گرسنگان قبل از شکرگذاری در میان بیماری همه گیر اهدا کرد.

جوردن روز چهارشنبه در بیانیه ای که توسط سازمان غیردولتی Feeding America به اشتراک گذاشته شد ، گفت: “در این زمان های دشوار و در یک سال دشواری غیرقابل تصور به دلیل COVID-19 ، توقف و تشکر از همه مهم تر است.” “من افتخار می کنم که درآمد اضافی Feeding America’s Last Dance و بانکهای مواد غذایی را به اعضای آن در کارولیناس و شیکاگو اهدا کنم تا به تغذیه آمریکایی های گرسنه کمک کنم.”

این سازمان که گفته می شود “بزرگترین موسسه خیریه کمک های غذایی” است ، با 200 بانک مواد غذایی و 60،000 شریک غذایی در ایالات متحده همکاری می کند.

“یک هدیه شگفت انگیز که باید از آن سپاسگزار بود – مایکل جردن ، اسطوره NBA ، 2 میلیون دلار کمک می کند تا به همسایگان ما در برابر گرسنگی کمک کند! فیدینگ آمریکا در توییتی نوشت.

درآمد حاصل از است مستند “آخرین رقص” ، که بیانگر قهرمانی در ششمین و آخرین قهرمانی است که توسط مایکل جوردن و شیکاگو بولز در دهه 1990 برگزار شد.

جوردن امسال به طور فعال در اهدا به اهداف عزیز خود مشارکت دارد. وی پیش از پخش آخرین رقص ، گفت که عواید این مجموعه 10 قسمتی را به دوستان بچه ها ، یک سازمان غیر انتفاعی ملی که مربیان حرفه ای در اختیار کودکان آسیب پذیر قرار می دهد ، اهدا خواهد کرد. در ژوئن اردن و مارک اردن اعلام کرد کمک مالی 100 میلیون دلاری طی دهه آینده برای کمک به ادامه مبارزه با بی عدالتی نژادی پس از ترور پلیس جورج فلوید. وی همچنین دومین کلینیک بهداشتی در شارلوت افتتاح کرد تا در ماه اکتبر به افراد فاقد مراقبت های بهداشتی کمک کند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*