[ad_1]

طرفداران تند رئیس جمهور دونالد ترامپ روز شنبه در واشنگتن به دلیل ادعای دروغین او در مورد انتخابات سرقت شده و موتورخانه خود را دفن کنید در هنگام قدم زدن برای پیاده روی در خارج از شهر لذت ببرید.

ساعاتی بعد ، پس از شب در پایتخت این کشور ، معترضان به نفع ترامپ در خیابان ها با ضد معترضان درگیر شدند. فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی ، مشت مشت ، پوسته و خفاش را نشان می دهد. مقامات گفتند که پلیس دست کم 20 نفر را به اتهامات مختلف از جمله حمله و نگهداری سلاح دستگیر کرده است. یک زخم چاقو گزارش شد ، دو افسر پلیس زخمی شدند و چندین سلاح گرم نیز توسط پلیس پیدا شد.

یک هفته پس از برنده شدن انتخابات در انتخابات جو بایدن ، دموکرات ها ، تظاهراتی در حمایت از ترامپ در شهرهای دیگر برگزار شد. عصبانیت از احتمال انتقال قدرت اجرایی هیچ نشانه ای از کاهش وزن نشان نداد ، با گرفتن سیگنال از ادعای بی امان رئیس جمهور برای پیروزی در مسابقه ای که در واقع از دست داد.

یک وفادار ، آنتونی ویتاکر از وینچستر ، ویرجینیا ، در خارج از دادگاه عالی ، جایی که بعد از راهپیمایی در خیابان آزادی پلازا پنسیلوانیا در نزدیکی کاخ سفید ، چندین هزار نفر جمع شدند ، گفت: “من فقط می خواهم روحیه او را حفظ کنم و به او اعلام کنم که ما از او حمایت می کنیم.” .

آنها گفتند كه ائتلاف گسترده ای از مقامات ارشد دولت و صنعت ، رای گیری در 3 نوامبر و سرشماری بعدی به راحتی و بدون بیش از حد سكس خرده معمول – “امن ترین” در تاریخ آمریكا انجام شد و تلاش های ترامپ برای تضعیف صداقت را رد كرد. مسابقه.

در دلی بیچ ، فلوریدا ، چند صد نفر راهپیمایی کردند و عده ای پلاکاردهایی با عنوان “هر صدا را بشمار” و “ما نمی توانیم تحت یک دولت مارکسیست زندگی کنیم”. در لانسینگ ، میشیگان ، معترضین در كاپیتول جمع شدند تا سخنرانان را در مورد نتایج س questionال كنند ، كه نشان می دهد بایدن با بیش از 140،000 رای بر این ایالت پیروز شد. پلیس ققنوس تخمین می زند که 1500 نفر در اعتراض به پیروزی نزدیک بایدن در این ایالت در مقابل پایتخت در آریزونا تجمع کردند. معترضین در سالم ، اورگان ، در پایتخت تجمع کردند.

جمعیت در واشنگتن از صبح شنبه و همزمان با تشویق تشویق ها با نزدیک شدن لیموزین ترامپ به Freedom Plaza ، جمعیت خود را آغاز کردند. مردم در دو طرف خیابان صف کشیده بودند که برخی از آنها فقط چند متر با وسیله نقلیه ترامپ فاصله دارد. دیگران اشتیاق خود را با دویدن با کاروان نشان دادند.

آنها شعارهای “ایالات متحده آمریکا ، ایالات متحده آمریکا” و “چهار سال دیگر” را سر دادند و بسیاری پرچم ها و نشانه های آمریکا را به همراه داشتند تا نارضایتی خود را از انتخابات نشان دهند. پس از انحراف کوتاه برای حرکت آهسته در طول مسیر ، موتورسیکلت به سمت باشگاه گلف ریاست جمهوری ویرجینیا حرکت کرد.

در میان سخنرانان یک جمهوریخواه تازه انتخاب شده از جورجیا نیز حضور داشت. مارجوری تیلور گرین، که نظرات نژادپرستانه و حمایت از تئوری های توطئه QAnon را ابراز کرد ، مردم را به راهپیمایی مسالمت آمیز به دیوان عالی دعوت کرد.

در این راهپیمایان اعضای اعضای پسران مغرور ، یک گروه نئو فاشیست معروف به جنگ های خیابانی با مخالفان عقیدتی تجمعات سیاسی شناخته شده بودند.

راهپیمایی در طی روز قبل از تنش شبانه تا حد زیادی آرام بود ، درگیری های زیادی در حالی رخ داد که گروههای کوچکی از طرفداران ترامپ سعی در ورود به منطقه اطراف Black Lives Matter Plaza داشتند ، یک بلوک از کاخ سفید که در آن چند صد معترض ضد ترامپ وجود داشت. جمع آوری شده.

پیرو الگویی که مدام تکرار می شد ، آن دسته از طرفداران ترامپ که به منطقه نزدیک می شدند ، مورد آزار و اذیت قرار گرفتند ، در آب غرق شدند و دیدند که کلاه های MAGA و پرچم های طرفدار هامبورگ در میان تشویق ها پاره شده و سوختند. با فرا رسیدن شب ، چندین خط پلیس دو طرف را از هم دور نگه داشت.

فیلم های منتشر شده در شبکه های اجتماعی نشان می دهد برخی از تظاهرکنندگان و ضد معترضین در حال ضرب و شتم ، مشت و سیلی هستند. مردی با ملودی فریاد می زند “از اینجا برو!” توسط مردی كه توسط چند نفر محاصره شده بود به خیابان هل داده شد و در حالی كه صورت در خیابان افتاده بود او را هل داده و مشت كردند. خون آلود و سرگیجه ، او را برداشتند و به سراغ یک افسر پلیس رفت.

“راهپیمایی میلیونی MAGA” با بازتاب گسترده در شبکه های اجتماعی ، این نگرانی را ایجاد کرد که می تواند درگیری با معترضین به ترامپ را که هفته هاست در نزدیکی کاخ سفید در Black Lives Matter Plaza جمع شده اند ، ایجاد کند.

در آماده سازی ، پلیس بخشهای زیادی از مرکز شهر را که بسیاری از مغازه ها و دفاتر از روز انتخابات بسته شده اند ، بسته است. کریس رودریگز ، مدیر آژانس امنیت داخلی و مدیریت اضطراری شهر ، گفت که پلیس در حفظ صلح تجربه دارد.

موضوعات مطرح شده توسط کارزار انتخاباتی ترامپ و متحدانش مشخصه همه انتخابات است: مشکلات در امضاها ، پاکت نامه های محرمانه و مهر بر روی برگه های رای گیری برای ارسال و احتمال اشتباه یا از دست رفتن تعداد کمی از آرا. از آنجا که بایدن با زمینه های وسیع در کشورهای مهم میدان نبرد ، ترامپ را هدایت می کند ، هیچ یک از این مسائل بر نتیجه انتخابات تأثیر نخواهد گذاشت.

کمپین ترامپ همچنین اختلافات حقوقی را ارسال کرد و از اینکه ناظران نظرسنجی هایشان در بررسی روند رای گیری کوتاهی کردند ، شکایت کرد. بسیاری از این چالش ها توسط قضات کنار گذاشته شد ، بعضی از آنها ظرف چند ساعت از زمان تشکیل پرونده برداشته شد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر