مدارس ابتدایی دولتی نیویورک در 7 دسامبر افتتاح می شود


مدارس ابتدایی دولتی شهردار بیل دبلاسیو روز یکشنبه گفت که در 7 دسامبر دوباره در نیویورک افتتاح می شود. بزرگترین سیستم مدارس دولتی در کشور در 19 نوامبر بسته شد زمانی که این شهر به میانگین آزمون هفت روزه COVID-19 یعنی 3٪ رسید ، اما دبلاسیو روز یکشنبه گفت که دیگر از معیار استفاده نمی شود.

مدارس متوسطه و متوسطه بسته خواهند ماند. در سیستم مدارس دولتی نیویورک حدود 1.1 میلیون دانش آموز وجود دارد و ممکن است حدود 330،000 دانش آموز واجد شرایط بازگشت به مدرسه بر اساس این طرح باشند. اما دانش آموزانی که آموزش تمام وقت از راه دور را انتخاب کرده اند در حال حاضر نمی توانند در آموزش شخصی تمام وقت ثبت نام کنند ، این بدان معناست که تعداد دانشجویان برگشتی بسیار کمتر از 330،000 خواهد بود.

اگر آنها قبلاً آموزش شخصی را انتخاب کرده باشند ، دانش آموزان در کلاس های K-5 ، pre-K و 3K می توانند به مدت 5 روز در هفته ، از 7 دسامبر ، به آموزش شخصی برگردند. در اواخر همان هفته ، در 10 دسامبر ، مدارس تحت برنامه آموزش ویژه ، معروف به منطقه 75 ، دوباره بازگشایی می شوند.

دانش آموزان ممکن است تنها در صورت بازگشت فرم رضایت نامه به مدرسه بازگردند که موافقت می کند بخشی از آزمایش تصادفی COVID-19 باشد. برنامه قبلی به صورت ماهانه یک نمونه تصادفی از دانش آموزان را آزمایش کرده بود – برنامه جدید دانشجویان را به صورت هفتگی آزمایش می کند.

نیویورک مجدداً از تعطیلی مدارس به دلیل ویروس کرونا خبر داد
کلاس با خاموش شدن چراغ هایی که در غیر این صورت یک روز مدرسه مختلط در 19 نوامبر سال 2020 در مدرسه بال 124 Wing Yung در شهر نیویورک است خالی است.

مایکل لوخیسانو / گتی ایماژ


دی بلاسیو روز یکشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “هر اتفاقی که بعد بیفتد ، ما می خواهیم این برنامه پیش رو باشد ، زیرا اکنون معتقدیم که می دانیم آنچه را که در تابستان نمی دانستیم”. “ما می دانیم که چه چیزی از طریق تجربه واقعی کار می کند و می دانیم که اگر شما به آزمایش جدی تأکید کنید و به طور مداوم این اقدامات بهداشتی و ایمنی را تقویت کنید … ما می دانیم که می توانید مدارس را در حال حاضر ایمن نگه دارید و به این روز وصل شوید ما واکسنی داریم که این واقعیت را برای همه ما تغییر می دهد. ”

کنفرانس مطبوعاتی دبلاسیو در روز یکشنبه تغییر دیگری در برنامه این شهر برای بازسازی مدارس بود. در این تابستان ، شهر به جلو حرکت کرد ، همه مدارس را بازگشایی کرد و از شاخص 3 استفاده کرد. اما حتی در ماه سپتامبر ، افتتاحیه مدارس دو بار به تأخیر افتاد همانطور که سیستم های شهری و مدرسه ای سعی در تدارکات سنگین و واقعیت های سیاسی داشتند.

در 8 هفته ای که پاییز امسال مدارس افتتاح کردند ، میزان مثبت شدن دانش آموزان در نیویورک بسیار کم بود. دبلاسیو روز یکشنبه اصرار داشت که طرح ایمنی مدارس همانند ماسک زدن و فاصله های اجتماعی ثابت بماند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*