مدیر بهداشت عمومی در لس آنجلس گفت: “ما نباید با افرادی که در خانه اصلی ما نیستند معاشرت کنیم.”


روز شنبه ، مدیر بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس به ساکنان هشدار داد که “با افزایش موارد COVID-19 و ادامه فصل تعطیلات ،” آنها نباید با کسی که در خانه ما نیست ، دوباره متحد شوند “. محدودیت های جدید برای این شهرستان ، سخت ترین ایالت کالیفرنیا ، از روز دوشنبه 30 نوامبر اعمال می شود و تا 20 دسامبر ادامه خواهد داشت.

باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس گفت: “من ناامیدی همه را درک می کنم ، اما ما به سمت فصل تعطیلات می رویم و بیش از همه آرزو داریم که وقت خود را با دوستان و خانواده بگذرانیم.” “اگر ما واقعاً به هم اهمیت می دهیم و به كارگران اصلی كه هر روز برای اطمینان از داشتن غذا ، آب ، مراقبت های بهداشتی و خدمات لازم ریسك می كنند ، اهمیت می دهیم ، نباید با افرادی كه حداقل در آینده نزدیک در خانه فوری ما هستند. “

محدودیت های جدید اکثر اجتماعات عمومی و خصوصی را منع می کند ، به استثنای خدمات مذهبی و اعتراضات که از حقوق محافظت شده قانون اساسی است. رستوران ها ، بارها ، آبجوسازی ها و کارخانه های شراب سازی برای صرف غذا و نوشیدنی شخصی بسته هستند. آنها فقط برای خدمات صادرات و تحویل ممکن است باز بمانند.

در روز جمعه ، میانگین پنج روز موارد جدید ویروس کرونا در این شهرستان 4751 مورد بود. وزارت بهداشت عمومی روز جمعه اعلام کرد که 24 مورد مرگ و 454 مورد جدید COVID-19 گزارش شده است.

آخرین داده های وزارت بهداشت کالیفرنیا نشان می دهد که این ایالت بیش از 1،171،324 مورد مثبت COVID-19 را تایید کرده است. شهرستان لس آنجلس 387،793 مورد مثبت را با 7604 مرگ تایید کرد. این شهرستان همچنین دارای نرخ مثبت هفت روزه 6.9٪ است.

دکتر Daiser Dodd ، متخصص بیماری های عفونی در Kaiser Permanente ، به CBS لس آنجلس گفت که این نوع اقدامات احتیاطی “قطعاً انتقال ویروس را کند می کند”.

وی گفت: افزایش موارد جدید COVID-19 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را در واحدهای ویروس کرونا ، اورژانس ها و مطب های پزشکی تحت فشار قرار داده است.

دود گفت: “این ویروس از بین نخواهد رفت.” “ما باید آنچه را که باید انجام دهیم برای محافظت از خود و مردم اطرافمان انجام دهیم.”

زوئی کریستن جونز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*