مدیر سابق آژانس سایبری آمریكا ، كریس كربس ، 60 دقیقه – “لزوماً از شلیك متعجب نیست”


کریس کربس ، مدیر سابق آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ، که علناً با ادعاهای رئیس جمهور ترامپ مبنی بر دخالت در انتخابات مخالفت کرد ، او می گوید قبل از اینکه رئیس جمهور وی را اخراج کند ، از عدم خداحافظی با تیمش پشیمان است. در اولین مصاحبه خود از زمان اخراج 60 دقیقه ای خود در روز یکشنبه ، کربس بار دیگر تأکید کرد که روند انتخابات امن ترین روند در تاریخ است و برکناری عمومی وی از رهبر آمریکا “این نیست که من چگونه می خواستم بیرون بروم”.

صبح امروز ، بخشی از مصاحبه CBS ، اسكات پلی ، بخشی از بیانیه امنیت انتخابات را كه توسط آژانس كربس سابق منتشر شده بود ، برای كربس خواند.

پلی گفت: “انتخابات 3 نوامبر امن ترین انتخابات در تاریخ آمریکا بود … هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد هر سیستم رأی گیری آرا votes را از دست داده یا از دست داده یا آراtered را تغییر داده یا به هیچ وجه به خطر بیفتد.”

خربس می گوید: “بله ، من کنار آن ایستاده ام.”

پلی ادامه داد: “رئیس جمهور پس از بیانیه توئیت کرد و به نقل از: بیانیه اخیر” کریس کربس “در مورد امنیت انتخابات سال 2020 بسیار نادرست بود ، زیرا بی نظمی ها و تقلب های گسترده ای در این زمینه وجود داشت. “آیا به یاد دارید رئیس جمهور در پایان این توییت چه گفت؟”

كربس گفت: “اوه ، من فسخ شدم؟ آیا این … بله. من آن را به خاطر می آورم.”

– تعجب کردی؟ پلی می پرسد.

“من نمی دانم که لزوما تعجب کرده ام یا نه. راهی نیست که می خواستم بیرون بروم. فکر می کنم … چیزی که بیشتر من را ناراحت می کند این است که من فرصتی برای خداحافظی از تیم خود پیدا نکردم. و من با آنها به مدت سه سال و نیم در سنگرها. ایجاد یک آژانس ، قرار دادن CISA در صحنه ملی. و من این تیم را دوست دارم. و من فرصتی برای خداحافظی نداشتم ، بنابراین من بیشتر از این ناراحت هستم. ” کربس

این مصاحبه یکشنبه شب 60 دقیقه پس از پوشش NFL در CBS پخش می شود.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*