مدیر عامل Sanford Health ، Kelby Krabbenhoft می گوید که او COVID-19 داشته است ، بنابراین ماسک نخواهد زد


یادداشت سردبیر: Kelby Krabbenhoft و Sanford Health در 24 نوامبر اعلام کردند که “توافق کردند که جدا شوند”. آخرین به روزرسانی را اینجا بخوانید.


رئیس یکی از بزرگترین سیستمهای بهداشتی منطقه ای در غرب میانه به کارمندان خود گفت که بهبود یافته است کووید -19 و به دفتر برمی گردد – بدون نقاب. رئیس و مدیرعامل بهداشت سانفورد ، کلبی کرابنهفت روز چهارشنبه در نامه ای گفت که او معتقد است اکنون “حداقل برای هفت ماه و شاید سالهای آینده” در برابر این بیماری مصون است و تهدیدی برای انتقال آن به کسی وجود ندارد ، بنابراین پوشیدن ماسک فقط برای نمایش است.

ایمیل از طرف Krabbenhoft ، که پزشک نیست ، در حالی است که بیمارستان های سراسر منطقه ، از جمله شبکه خود وی ، در تلاشند تا به برخی از بدترین امواج بیماران ویروسی کرونا در کشور پاسخ دهند. و در زمانی که ماسک زدن در بسیاری از کشورها همچنان مسئله سیاسی است.

بهداشت Sanford ، واقع در Sioux Falls ، داکوتای جنوبی ، دارای 46 بیمارستان و بیش از 200 کلینیک متمرکز در داکوتای جنوبی ، داکوتای شمالی ، مینه سوتا و آیووا است. نزدیک به 48000 نفر مشغول به کار است. داکوتا کشور را داشت بدترین سطح شیوع برای چند هفته ، با آیووا پشت سر و مینه سوتا در حال پیشرفت است.

Krabbenhoft در ایمیل دریافت شده از آسوشیتدپرس نوشت: “برای من پوشیدن ماسک با اثر بخشی و هدف ماسک مخالف است و پیامی غلط می دهد که من مستعد ابتلا به عفونت هستم یا می توانم آن را منتقل کنم.” “من علاقه ای به استفاده از ماسک ها به عنوان یک حرکت نمادین ندارم … من و تیم من وظیفه داریم حقیقت و واقعیت ها و واقعیت ها را بیان کنیم ، نه اینکه عکس آن را تغذیه کنیم.”

کلبی کرابنهفت
کلبی کرابنهفت روز سه شنبه ، 7 ژانویه 2014 ، در سیو فالز ، داکوتای جنوبی دیده شد.

Dirk Lammers / AP


کریستی نوئم ، فرماندار داکوتای جنوبی ، از اعمال مأموریت استفاده از ماسک در سراسر ایالت خودداری کرده است. داگ بورگهام ، فرماندار داكوتای شمالی ، هفته گذشته پس از ماه ها فشار و صدور قرار قانونی كه بدون علامت مجاز بود ، این كار را انجام داد. کارکنان بهداشتی با COVID-19 برای کار ماندن

سایر فرمانداران جمهوری خواه ، از جمله کیم رینولدز از آیووا ، با پر شدن بیمارستان های خود ، تغییر وظایف خود را آغاز کرده اند. تیم والتز ، فرماندار دموکرات مینه سوتا در ماه ژوئیه دستور داد.


مینه سوتا محدودیت های جدید COVID را اعلام کرد

08:55

Krabbenhoft بلافاصله به درخواست مصاحبه در روز جمعه از آسوشیتدپرس پاسخ نداد. بهداشت سانفورد بیانیه ای را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که به طور مستقیم به نظرات وی نمی پرداخت ، اما می گوید: “از ابتدای شیوع همه گیر ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ما از جوامع ما خواسته اند تا با استفاده از ماسک و فاصله جسمی برای کاهش سرعت ، نقش خود را ایفا کنند. شیوع ویروس این بهترین راه برای کاهش استرس در سیستم مراقبت های بهداشتی ما است. “

طبق وب سایت خود ، بهداشت سانفورد به کارمندان کلینیک و بازدید کنندگان از بیمارستان ها و کلینیک ها نیاز دارد که ماسک بزنند. بلافاصله مشخص نبود که آیا تصمیم Krabbenhoft مبنی بر عدم استفاده از ماسک در را برای هر کسی که کار می کند یا از تأسیساتی در سنفورد بازدید می کند باز کرده است تا در صورت گفتن این بیماری از این استفاده خودداری کند.

مدیر عامل در ایمیل خود توضیح نداد که چرا فکر می کرد حداقل برای مدت هفت ماه ایمن شده است. دانشمندان هنوز نمی دانند که آیا ویروس کرونا یک بار در برابر بیماری های آینده محافظت می کند یا مدت دفاع می تواند دوام بیاورد. اینکه چه مدت یک فرد آلوده می تواند ویروس را گسترش دهد نیز مشخص نیست ، اما دانشمندان معتقدند که افراد معمولاً آن را در طی 10 روز از شروع علائم پاک می کنند ، مگر اینکه سیستم ایمنی ضعیف یا بیماری دیگری داشته باشند.

Krabbenhoft اذعان کرد که این ماسک ها ایده خوبی برای افرادی است که به ویروس مبتلا نشده اند و بنابراین در معرض ابتلا به آن و سپس شیوع آن هستند.

وی نوشت: “برای آنها مهم است كه بدانند ماسكها فقط برای استفاده و به نفع آنها بسیار هوشمند هستند.”

اما دکتر کیتی اندرسون ، رئیس بخش داکوتای شمالی آکادمی اطفال آمریکا ، گفت که پیام کرابنهفت “قطعاً مفید نبود” و “یک پیام بخصوص خطرناک است که باید هم اکنون به داکوتای شمالی ارسال شود.”

اندرسون گفت ، برای مردم عادی سخت است که بدانند با توجه به همه پیام های متناقضی که دریافت می کنند ، چه چیزی را باور کنند. و او گفت برای مردم مهم است که بدانند او پزشک نیست.

اندرسون گفت: “رهبران در سراسر کشور و سراسر کشور باید قدرت رهبری را درک کنند.” “قدرت رهبری این نیست که فقط به دیگران بگوید چه کاری باید انجام دهند. قدرت رهبری در مدل سازی رفتاری است که دیگران باید از آن پیروی کنند.”


پزشک به یک گروه عملی COVID پاسخ داد

09:48

تسا جانسون ، رئیس انجمن پرستاران داکوتای شمالی ، پیام Krabbenhoft را “دلسرد کننده” خواند.

وی گفت: “من فکر می کنم یکی از موارد این است که ما واقعاً سعی کردیم از حمایت عمومی برای پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی برخوردار شویم.” “و وقتی یک شخصیت عمومی خلاف این را می گوید ، این فقط مردم را گیج می کند.”

Krabbenhoft در مورد داستانی که روز جمعه منتشر شد ، به آرگوس ، رهبر آرگوس گفت که وی فکر نمی کند داکوتای جنوبی به یک حکم احتیاج داشته باشد. وی گفت که سیستم بیمارستان وی در شرایط خوبی برای مقابله با هرگونه افزایش در بیماران COVID-19 قبل از اینکه واکسن ها به طور گسترده در دسترس قرار بگیرند ، بود.

کرابنهفت گفت: “در این مرحله ، ما فکر می کنیم که بر آن تسلط پیدا کرده ایم.” “هیچ بحرانی وجود ندارد.”

اما یک سیستم مهم بهداشتی منطقه ای دیگر واقع در سیوکس فالز ، متوسط ​​، روز جمعه به یک نماینده داکوتای جنوبی گفت که اکنون از دستورات پشتیبانی می کند ، زیرا قبلاً پشتیبانی نشده بود. در نامه ای به لیندا دوبا ، سخنگوی دموکرات ، مدیر اجرایی Avera ، گفت که سازمان “با توجه به افزایش تعداد بیماران COVID-19 ، خستگی مراقبان خط مقدم آن و پشتیبانی از یک نیروی کار سالم و پشتیبانی تجاری” “مجبور شد موقعیت ما را تغییر دهد”. و مدارس افتتاح می شود.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*