[ad_1]

اندکی بعد دانش آموز دبیرستانی در مدیسون ، ویسکانسین درگذشت ویروس کرونابه گفته مقامات ، بیماری مرتبط است. مدیر دبیرستان شرقی در نامه ای به دانش آموزان و خانواده ها گفت که ایسای موروچو خردسال به طور غیر منتظره ای در تعطیلات شکرگذاری درگذشت.

isai-morocho.jpg
اشعیا موروچو

GoFundMe


مدیر ارشد برندان کرنی موروچو را به عنوان “یک دوست دلسوز و یکی از اعضای خانواده با لبخندی آماده و شوخ طبعی عالی” و همچنین “یک دانشجوی عالی که از تئاتر لذت می برد و درباره آشپز شدن و داشتن مشاغل شخصی صحبت می کرد” توصیف کرد.

صفحه GoFundMe که برای تأمین هزینه تشییع جنازه موروچو ایجاد شده است ، می گوید این نوجوان “استخوان بدی در بدن ندارد”.

سخنگوی ناحیه دانشکده پزشکی مدیسون به WISC-TV وابسته به CBS تأیید کرد که وی اولین دانش آموز منطقه بود که به دلایل مرتبط با COVID درگذشت. این منطقه روز دوشنبه بیانیه ای صادر کرد.

“کل MMSD وقتی از مرگ یک دانش آموز دبیرستان شرقی به دلایل COVID-19 مطلع می شود ، دلشکسته است. جامعه ما یک جوان شگفت انگیز را از دست داده است ، و هنگامی که یک خانواده مدرسه ای یک فاجعه ، به ویژه از دست دادن یک زندگی جوان را تجربه می کند ، عمیقا همه را تحت تأثیر قرار می دهد. در روزهای آینده ، MMSD بر حمایت از دانش آموزان ، خانواده ها و کارمندان ما برای کمک به آنها برای غلبه بر این ضرر بزرگ متمرکز خواهد شد.

روزنامه دولتی گزارش داد ، دبیرستان جلسات مجازی را برای بعدازظهرهای دوشنبه و سه شنبه ترتیب داده است تا از دانش آموزان و کارمندان داغدیده حمایت کند.

روز دوشنبه نیز 2533 مورد مثبت COVID-19 در کشور گزارش شد که مجموع آن به بیش از 387،000 نفر رسید. همچنین شش مورد مرگ جدید اتفاق افتاد که در مجموع 3،313 نفر بود. میانگین مدت زمان بروز موارد جدید در هفت روز 4209 مورد بود که کمترین میزان بود از ماه های اخیر ، اما هنوز هم دو برابر دو ماه پیش است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir