مردی از کالیفرنیا با یک خرس عظیم الجثه که به سگش حمله کرد ، مدیریت و حمله می کند


یک صاحب سگ در کالیفرنیا می گوید که او اخیراً پس از حمله به “پیت بول” بادی خود ، با یک خرس عظیم الجثه جنگید و آن را به زمین کوبید و به صورت او مشت زد.

کالب بنهام ، که در شهرستان نوادا ، کالیفرنیا زندگی می کند ، گفت که سگ نجات 90 پوندی او ، بادی ، یک روز قبل از روز شکرگذاری ، هنگام وقوع حمله ، در نزدیکی خانه خود بازی می کرد. بنتهام به CBS ساکرامنتو گفت که بیرون غرغر شنید و هنگامی که برای بررسی بادی رفت ، خرسی 350 پوندی را یافت که سر او را می کشد.

بنهام گفت: “صادقانه بگویم ، تنها چیزی که می توانستم به آن فکر کنم این بود که” کودک خود را نجات بده “.

بنهام دوید بیرون و به خرس حمله کرد و بادی را با موفقیت نجات داد. وی گفت: “من فقط به آنجا دویدم ، خودم را در خرس دفن کردم ، آن را گرفتم ، گلو را گرفتم و شروع کردم به ضربه زدن به صورت و چشم تا زمانی که شل شود.”

بعد از این مصیبت ، بنهام ناامیدانه می خواست بادی را به بیمارستان دامپزشکی منتقل کند ، اما متوجه شد که یکی از نزدیکترین افراد به خانه اش به دلیل مثبت بودن پرونده COVID-19 بسته شده است.

بنهام گفت: “اولین فکر من این بود که او را از دست خواهم داد.”

سرانجام بنام بادی را به بیمارستان دامپزشکی مادر لود در دره گراس برد ، جایی که سگ تحت عمل جراحی فوری قرار گرفت. بنهام گفت كه وی بیش از سه ساعت تماشا كرد كه بادی منگنه ها ، بخیه ها و لوله ها را برای تخلیه مایعات داخل سر خود فرو می برد.

حتما بخوانید:
12/3: CBSN AM

ویدئو ارسال شده در توییتر بادی را نشان می دهد که یک مخروط را به دور سر خود می برد تا زخم های خود را بهبود بخشد. بنهام گفت خرس بسیار نزدیک چشم سگ قرار گرفت و باعث ایجاد سوراخ در دهان او شد. گوش های او نیز باید دوباره منگنه می شد.

بنهام گفت انتظار می رود بادی بهبودی کامل پیدا کند. با این حال ، خرس پس از حمله چندین بار به خانه اش بازگشت و او متوجه نشد که چگونه او را مجبور به ترک کند.

بنهام گفت: “او حمله كرد و غذا و غذا او برداشته شد و او خواهان بازگرداندن آن است.”

طبق گفته وزارت ماهی و حیات وحش کالیفرنیا ، این ایالت تنها یک گونه خرس – خرس سیاه – را در خود جای داده است. در حال حاضر حدود 25000 تا 30،000 خرس قطبی در کالیفرنیا وجود دارد.

حتما بخوانید:
وزیر امور خارجه جمهوری خواه گرجستان می گوید وی توسط پرزیدنت ترامپ "زیر اتوبوس" انداخته شده است

به گفته مقامات ، خرس های سیاه ماده بالغ حدود 100 تا 200 پوند وزن دارند ، در حالی که وزن مردان نر بالغ حدود 150 تا 350 پوند است ، که بعضی از آنها تا 600 پوند رشد می کنند.
منبع: elitenews.ir