مرد فلوریدا اولین مرد مبتلا به سندرم داون است که مسابقات سه گانه Ironman را کامل می کند


کریس نیکیچ اولین ورزشکاری با سندرم داون شد که مسابقات سه گانه آیرون من را تکمیل کرد. این بازیکن 21 ساله اهل مایتلند ، فلوریدا ، رکورد جهانی گینس را برای مسابقه نهایی به دست آورد و سنگ بنای او را “موفقیت تاریخی” المپیک ویژه دانست.

نیکیچ 2.4 مایل شنا کرد ، 112 مایل دوچرخه زد و 26.2 مایل را در مدت زمان 16 ساعت ، 46 دقیقه و 9 ثانیه دوید. آیرون من فلوریدا روز شنبه در ساحل پاناما سیتی و 14 دقیقه قبل از تعطیلات رسمی به پایان رسید. نیکیچ با راهنمای خود ، دن گریب رقابت کرد.

نیکیچ به یک سنگ بنای در اینستاگرام فکر کرد و توجه خود را به سال آینده معطوف کرد. نیکیچ روز یکشنبه نوشت: “اهداف تعیین شده و بدست آمده”. “زمان تعیین هدف جدید و بزرگتر برای سال 2021 فرا رسیده است.”

وی افزود که این هدف مربوط به “شمول” و آگاهی از سندرم داون و بازی های ویژه المپیک است.

موفقیت های وی توسط بسیاری از افراد آنلاین مورد ستایش قرار گرفته است ، از جمله بیلی ژان کینگ ، نماد تنیس که چنین نیست برای شکستن ناشناخته است موانع “تبریک بهChrisNikic ، اولین فرد مبتلا به سندرم داون که IRONMAN خسته کننده را به اتمام رساند! بدون محدودیت. بدون محدودیت. رویای خود را بزرگ ادامه دهید و ادامه دهید ، کریس!” او توییت کرد.

ایرونمن فلوریدا
کریس نیکیچ پس از فارغ التحصیلی از آیرونمن فلوریدا در 7 نوامبر سال 2020 در ساحل پاناما سیتی ، فلوریدا مدال دریافت کرد.

مایکل ریوز / گتی


بنیاد سندرم جهانی داون، یک سازمان غیر انتفاعی آمریکایی با هدف بهبود نتایج بهداشتی برای افراد مبتلا به سندرم داون ، با درود نیکیچ گفت که “موانع را خراب کرد و انتظارات پزشکان را از بین برد”.

“ما فراتر از الهام هستیم و موفقیت شما یک لحظه تعیین کننده در تاریخ IRONMAN است که هرگز نمی تواند از شما گرفته شود” ، Ironman Triathlon’s حساب رسمی توییتر نوشت.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*