[ad_1]

کریس نیکیچ اولین ورزشکاری با سندرم داون شد که مسابقات سه گانه آیرون من را تکمیل کرد. این بازیکن 21 ساله اهل مایتلند ، فلوریدا ، رکورد جهانی گینس را برای مسابقه نهایی به دست آورد و سنگ بنای او را “موفقیت تاریخی” المپیک ویژه دانست.

نیکیچ 2.4 مایل شنا کرد ، 112 مایل دوچرخه زد و 26.2 مایل را در مدت زمان 16 ساعت ، 46 دقیقه و 9 ثانیه دوید. آیرون من فلوریدا روز شنبه در ساحل پاناما سیتی و 14 دقیقه قبل از تعطیلات رسمی به پایان رسید. نیکیچ با راهنمای خود ، دن گریب رقابت کرد.

نیکیچ به یک سنگ بنای در اینستاگرام فکر کرد و توجه خود را به سال آینده معطوف کرد. نیکیچ روز یکشنبه نوشت: “اهداف تعیین شده و بدست آمده”. “زمان تعیین هدف جدید و بزرگتر برای سال 2021 فرا رسیده است.”

وی افزود که این هدف مربوط به “شمول” و آگاهی از سندرم داون و بازی های ویژه المپیک است.

موفقیت های وی توسط بسیاری از افراد آنلاین مورد ستایش قرار گرفته است ، از جمله بیلی ژان کینگ ، نماد تنیس که چنین نیست برای شکستن ناشناخته است موانع “تبریک بهChrisNikic ، اولین فرد مبتلا به سندرم داون که IRONMAN خسته کننده را به اتمام رساند! بدون محدودیت. بدون محدودیت. رویای خود را بزرگ ادامه دهید و ادامه دهید ، کریس!” او توییت کرد.

ایرونمن فلوریدا
کریس نیکیچ پس از فارغ التحصیلی از آیرونمن فلوریدا در 7 نوامبر سال 2020 در ساحل پاناما سیتی ، فلوریدا مدال دریافت کرد.

مایکل ریوز / گتی


بنیاد سندرم جهانی داون، یک سازمان غیر انتفاعی آمریکایی با هدف بهبود نتایج بهداشتی برای افراد مبتلا به سندرم داون ، با درود نیکیچ گفت که “موانع را خراب کرد و انتظارات پزشکان را از بین برد”.

“ما فراتر از الهام هستیم و موفقیت شما یک لحظه تعیین کننده در تاریخ IRONMAN است که هرگز نمی تواند از شما گرفته شود” ، Ironman Triathlon’s حساب رسمی توییتر نوشت.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر