مرکز گیتار با اشاره به مشکلات همه گیر ، ورشکستگی خود را اعلام کرد


بزرگترین فروشگاه ابزار موسیقی کشور ، مرکز گیتار ، به آخرین قربانی ورشکستگی تبدیل شده است پاندمی ویروس کرونا.

این شرکت روز جمعه اعلام ورشکستگی فصل 11 کرد ، در حالی که گفته 510 فروشگاه و وب سایت آن در فصل خرید تعطیلات باز خواهد ماند. رون جپینگ ، مدیر عامل شرکت ، در بیانیه ای گفت: پر کردن اسناد ورشکستگی “یک گام مهم و مثبت در روند ما برای کاهش قابل توجه بدهی ما است”.

مرکز گیتار گفت از کارت های هدیه ، اعتبارات فروشگاه ، دروس موسیقی پیش پرداخت و سایر سفارشات در حالی که ورشکسته است ، تقدیر می کند.

مرکز گیتار به Chuck E. Cheese ، Hertz ، J. Crew ، JC Penney ، Neiman Marcus و سایر خرده فروشان ملی پیوست که در میان محاصره ویروس کرونا برای حفاظت در برابر ورشکستگی اقدام کرده اند. از 30 ژوئن ، بیش از 3600 برنامه فصل 11 از شرکت ها وجود دارد – به گفته Epiq Global ، 26 درصد رشد نسبت به سال گذشته.

مرکز گیتار بیش از 1.3 میلیارد دلار بدهی دارد و مقامات شرکت گفتند که آنها برنامه ای برای ساماندهی ایجاد کرده اند که این رقم را تقریبا 800 میلیون دلار کاهش می دهد. مرکز گیتار قصد دارد تا پایان سال ورشکسته شود.


Lord & Taylor تمام فروشگاه های خود را تعطیل کند

00:22

مرکز گیتار مستقر در کالیفرنیا ، که در سال 1959 افتتاح شد ، تجهیزات موسیقی را می فروشد و سازهای ارکستر را از طریق مراکز موسیقی و هنر خود به مدارس اجاره می دهد. این شرکت بیش از 13000 کارمند مشغول به کار است و درآمد آن در سال 2019 بالغ بر 2.3 میلیارد دلار گزارش شده است. شرکت سهامداری خصوصی Ares Management مرکز گیتار را خریداری و در سال 2014 این شرکت را تحویل گرفت.

در اسناد دادگاه ، مرکز گیتار اشاره دارد که عمده فروشی فروشگاه ها در سال جاری به دلیل تعطیلی موقت به دلیل بیماری همه گیر کاهش یافته است. طبق اسناد دادگاه مرکز گیتار ، این شرکت 10 فصلی سودآوری درست بین فوریه 2019 و 2020 داشته است و قبل از بحران سلامت “کاملاً منطقی” بوده است.

این شرکت گفت ، فروشگاه ها با ظرفیت محدود در مارس ، آوریل و مه بازگشایی شدند و منجر به افت شدید فروش فروشگاه ها با افزایش سفارشات آنلاین شد.

این شرکت در اسناد دادگاه اعلام کرد: “در اواسط بیماری همه گیر ، مرکز گیتار با اخراج بیش از 8750 نفر از کارکنان خود – در آن زمان – 13000 نفر به علاوه کارمندان ، گام ویران کننده ای برداشت” و افزود که حدود 875 کارمند همچنان مبهم هستند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*