[ad_1]

perna0.jpg
ژنرال گوستاو پرن

ژنرال ارتش ، که در حال مشاهده شیوع شاید مهمترین داروی تاریخ کشور است ، نگران است که ممکن است بسیاری از آمریکایی ها آن را مصرف نکنند. ژنرال گوستاو پرنا یکی از سربازان قدیمی ارتش است که از طرف رئیس جمهور وظیفه کنترل توزیع گسترده واکسن COVID را پس از تأیید توسط FDA دارد. وی با دیوید مارتین صحبت کرد و دوربین ها قسمت های متحرک مأموریت مهم خود را تحت عنوان Operation Warp Speed ​​برای یک گزارش 60 دقیقه ای ضبط کردند که از یکشنبه 8 نوامبر ، ساعت 7:30 بعد از ظهر و 7 بعد از ظهر پخش می شود. ساعت PT در CBS.

جنرال پرنا در حال برنامه ریزی برای توزیع دوز واکسن به 300 میلیون آمریکایی است ، این فرایند شامل شرکت های دارویی ، شرکت های تولیدی ، شرکت های تحویل سریع ، کیت های سرنگ و Tiberius ، یک برنامه رایانه ای شخصی است که کل فعالیت را ردیابی می کند. این ژنرال گفت که در حال حاضر 12 میلیارد دلار هزینه دارد و بیشتر نیز صرف هزینه های کمتری می شود. و اگر این روند از بین برود ، “من خودم را 100٪ شخصاً مسئول این منظور می دانم” ، به مارتین گفت.

اما ، او می گوید ، اگر شهروندان از شلیك هایی كه با هدف متوقف كردن یك بیماری همه گیر مرگبار كه اخیراً شتاب گرفته است ، پرهیز كنند ، تقصیر كل كشور خواهد بود. “بدترین کابوس من این است که ما برای مردم آمریکا واکسن می گیریم و آنها آنها را قبول نمی کنند. شرمنده ما”.

ژنرال پرنا دلیلی برای نگرانی دارد. جودیت پرسیچلی ، کمیسار بهداشت در نیوجرسی ، می داند که مجبور شدن بسیاری از افراد برای دریافت واکسن دشوار باشد. حتی پزشکان و پرستاران هم تمایلی ندارند. پرسیچلی گفت: “ما 2000 متخصص بهداشت ، پزشكان و پرستاران را مورد مطالعه قرار دادیم و می دانیم كه بیش از 60٪ پزشكان گفته اند كه واكسن می زنند. ما می دانیم كه حدود 40٪ پرستاران گفتند كه واكسن می زنند.” کمیسر بهداشت می داند که این کم است ، اما شوکه نیست. “در واکسن تردید زیادی وجود دارد.”

مارتین دوربین های 60 دقیقه ای را به مرکز عملیاتی ژنرال پرنا برد ، جایی که متخصصان نظامی وی در حال برنامه ریزی برای واکسیناسیون آمریکا علیه COVID-19 بودند. از بزرگترین چالشهای آن ، دوز گرفتن دو عکس در فواصل 21 روزه مورد نیاز برای واکسن Pfizer است و اینکه این داروی خاص باید در 94 درجه زیر صفر فارنهایت نگهداری شود.

در مرکز عملیات ، یک کارمند نحوه برخورد با شرایط پیش بینی نشده را برای چنین موانعی توضیح می دهد. ماریون ویکر معاون تهیه ، تولید و توزیع گفت: “جزایر ویرجین قبلاً اعلام کرده اند که فریزر بیش از حد ندارند.” وی گفت: “اما آنچه ما می دانیم این است كه می توانیم یخ های خشک را از پورتوریكو خیلی سریع منتقل كنیم.”

ژنرال پرنا می گوید: “در پایان روز ، باید شلیک شود.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر