[ad_1]

مشاوران رئیس جمهور ترامپ به سی بی اس نیوز گفتند كه رئیس جمهور علناً در مورد احتمال نامزدی در سال 2024 با بهترین مشاورانش گفتگو كرده است اگرچه تصمیمی اتخاذ نشده است ، اما یک مشاور ترامپ آشنا به گفتگوها با رئیس جمهور به سی بی اس نیوز گفت که متحدان ترامپ با شروع برنامه ریزی برای آینده سیاسی وی ، فعالانه در تلاشند تا گزینه های وی را باز نگه دارند.

همانطور که CBS News قبلا گزارش داده بود ، آقای ترامپ PAC رهبری Save America را ایجاد کرد که روز دوشنبه در کمیسیون انتخابات فدرال توسط بردلی کریت ، خزانه دار مبارزات انتخاباتی ثبت شد.

آقای ترامپ هیچ اشاره ای به مدیران ارشد کاخ سفید یا کارزار انتخاباتی مبنی بر کنار گذاشتن وی از رقابت نکرده است ، اگرچه مشاوران به طور فزاینده ای اذعان می کنند که نامزدی آقای ترامپ در انتخابات سال 2020 تقریباً غیرممکن است.

مشاوران رئیس جمهور می گویند تمرکز تیم حقوقی ترامپ بر بازگشت چالش های حقوقی به پنسیلوانیا همچنان ادامه دارد دادگاه عالی با امید به پیروزی قانونی رئیس جمهور ، حتی اگر ریاضیات یا نتیجه نتایج انتخابات سال 2020 را تغییر ندهد. این نوع پیروزی در دادگاه به رئیس جمهور کمک می کند تا ثابت کند این انتخابات در دادگاه افکار عمومی منصفانه نبوده است. ، مشاوران به CBS News گفتند ، به رئیس جمهور اجازه دادند ادعا کند برای دوره دوم فریب خورده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir