مشترکان بسته های ورزشی تلویزیون یک میلیارد دلار بازپرداخت دریافت می کنند


ارائه دهندگان تلویزیون کابلی ، از جمله AT&T ، ارتباطات چارتر و ارتباطات ورایزون ، در مجموع 1.1 میلیارد دلار به مشتریانی که امسال بسته های ورزشی خریداری کرده اند اما از تماشای کلاه ایمنی و اجرای خانه خود محروم هستند ، بازپرداخت می کنند. به دلیل لغو شد پاندمی ویروس کرونا.

براندون راس ، تحلیلگر در LightShed Partners ، به اخبار بلومبرگ گفت که ارائه دهندگان تلویزیون می توانند بیش از 1 میلیارد دلار تخفیف پرداخت کنند. مدیر ارشد مالی ، کریستوفر وینفری ، در هنگام فراخوان درآمد با تحلیلگران سرمایه گذاری گفت: منشور 218 میلیون دلار بازپرداخت می کند.

ورایزون گفت که بازپرداخت آن در ماه جاری به حساب مشتریان واریز می شود ، اما مبلغ ارائه شده به طور کلی را اعلام نکرد. سخنگوی Verizon به CBS MoneyWatch گفت که “بازپرداخت بسته به بازار و بسته بندی متفاوت خواهد بود.”

ارائه دهندگان تلویزیون چند ماه گذشته صرف استخراج پول از شبکه های ورزشی منطقه ای یا RSN خود ، بخشی از شرکت پخش کننده ورزش های زنده شده اند. طبق گفته این شرکت ها ، این پول به عنوان تخفیف به مشتریان منتقل می شود.

شبکه دیش گفت که قصد دارد اعتبار رایگان برای صورتحساب های RSN و جایگزینی برنامه های ورزشی را به مشتریان ارائه دهد. این شرکت مشخص نکرده است که این تخفیف ها چه موقع ظاهر می شوند یا در کل چقدر هستند.

دیش در بیانیه ای به CBS MoneyWatch گفت: “ارزشی که از طریق وام ها و برنامه های جایگزینی به مشتریان خود باز خواهیم گشت بیش از بازپرداختی است که از ارائه دهندگان محتوا دریافت کرده ایم.”

حتما بخوانید:
بایدن نیرا تاندن را به عنوان اولین رئیس بودجه کاخ سفید معرفی کرد


“ورزش های ثانویه” که با همه گیری روبرو هستند

00:30

بازپرداخت بیش از شش ماه پس از آن صورت گرفت كه لتیسیا جیمز ، وكیل شهر نیویورك از ارائه دهندگان تلویزیون خواست كه هزینه های مشتری را كاهش دهند. جیمز در ماه آوریل گفت که شرکت ها باید تخفیف دهند ، “حداقل تا زمانی که برنامه های ورزشی زنده از سر گرفته شود.”

همه گیری منجر به لغو تقریباً هر رشته ورزشی در سطح اداری و حرفه ای شد ، به ویژه NBA بازی های خود را در ماه مارس به حالت تعلیق درآورد.

NCAA جنون مارس او را دور می اندازد مسابقات بسکتبال در ماه مارس. یک ماه بعد ، سریال Minor League World لغو شد. دربی کنتاکی در ماه مه لغو شد ، در حالی که مسابقات تنیس ویمبلدون در ماه ژوئن لغو شد. فوتبال کالج در ماه جولای آغاز شد لغو یا به تعویق انداختن بازی ها به عنوان بازیکنان برای COVID-19 مثبت هستند.

بسیاری از لیگ های ورزشی – از جمله فوتبال NFL ، NBA و NCAA – از آن زمان بازی های خود را از سر گرفتند و قصد دارند با ظرفیت محدود از هواداران در میادین خود استقبال کنند.


منبع: elitenews.ir