مطالعات نشان می دهد واکسن COVID-19 که توسط آکسفورد و AstraZeneca ساخته شده است تا 90٪ موثر است.


لندن “و پس از آن سه تا وجود داشت.” غول دارویی انگلیس AstraZeneca ، به همراه شرکای خود در دانشگاه آکسفورد ، به سومین تیمی تبدیل شد که نتایج مثبت آزمایش مرحله آخر واکسن COVID-19 را اعلام کرد. “واکسن AZD1222 “ AstraZenica

نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل موقت آزمایش واکسن در انگلیس و برزیل است که توسط دانشگاه آکسفورد تولید و توسط AstraZeneca تولید شده است.

وی ادامه داد: “در بیمارانی که واکسن آکسفورد زده اند بستری یا موارد شدید وجود نداشته است ، بنابراین این بدان معناست که اگر افرادی را واکسینه کنیم ، نتایج تاکنون نشان می دهد که ما قادر به جلوگیری از ابتلا به بیماری های جدی و مراجعه به بیمارستان هستیم.” اندرو پولارد ، رئیس گروه واکسن آکسفورد به BBC News گفت.


مدیر عامل شرکت CVS Health می گوید این شرکت آماده است تا …

06:42

وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک این خبر را “خبر خارق العاده” خواند و خاطرنشان کرد که داده های حاصل از مطالعات نشان می دهد “واکسن در دوز مناسب می تواند تا 90٪ موثر باشد.”

این آزمایش دو رژیم دوز مختلف را بررسی کرد – نیمی از دوز واکسن و به دنبال آن دوز کامل با فاصله حداقل یک ماه ، 90٪ موثر بود. رژیم دوم با استفاده از دو دوز کامل با فاصله یک ماه 62٪ موثر است. نتایج ترکیبی میانگین کارایی 70٪ را نشان می دهد.

پاسکال سوريو ، مدير عامل AstraZeneca ، گفت: “کارايي و ايمني اين واکسن تاييد مي کند که در مقابل COVID-19 بسيار موثر خواهد بود و تاثير فوري در اين اورژانس بهداشتي عمومي خواهد داشت.” تعهد و تعهد به دسترسی گسترده ، عادلانه و به موقع بدان معنی است که در سراسر جهان قابل دسترسی و در دسترس خواهد بود ، صدها میلیون دوز را پس از تأیید تأمین می کند. “

سوريوت گفت كه به نظر مي رسد واكسن در صورتي كه فقط نيمي از دوز ابتدا تجويز شود بهتر عمل مي كند ، خبر خوبي است ، زيرا به محض تاييد براي استفاده از سوي سازمان هاي تنظيم كننده ، دارو را در دسترس قرار مي دهد.

وی پس از اعلامیه روز دوشنبه طی یک کنفرانس تلفنی گروهی به خبرنگاران گفت: “ما می توانیم افراد بیشتری را سریعتر واکسینه کنیم.” “برای ما واقعاً بزرگ است.” پام چنگ ، ​​معاون اجرایی مدیر عامل شرکت ، در این کنفرانس گفت که AstraZeneca “در پایان سال 2020 به 200 میلیون دوز و در پایان Q1 در سراسر جهان به بیش از 700 میلیون دوز نزدیک می شود.”


واکسن اورژانس Pfizer معرفی می شود …

08:14

دو تولید کننده داروی دیگر ، فایزر و نوین، هفته گذشته نتایج مطالعات مرحله آخر را گزارش داد که نشان می دهد واکسن های آنها علیه COVID-19 تقریباً 95٪ موثر است. Pfizer اولین تولید کننده واکسن بود که روز جمعه از سازمان غذا و داروی آمریکا مجوز اضطراری را درخواست کرد.

واکسن آکسفورد ، مانند فرمول Pfizer ، که گسترش آن را تسهیل می کند ، به دمای پایین تر از انجماد نیاز ندارد. همچنین تولید واکسن ارزان تر از دو واکسن دیگر است که قبلاً اثربخشی بالایی را نشان داده اند.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون در توییتی گفت: “این خبر فوق العاده هیجان انگیزی است که نشان داده است واکسن آکسفورد در آزمایشات بسیار کارآمد است.” “بررسی های بیشتر ایمنی هنوز در راه نیست ، اما این نتایج خارق العاده ای است. به دانشمندان درخشان ما ازUniofOxford &AstraZeneca و به همه کسانی که داوطلب آزمایش شده اند تبریک می گویم.”

اخبار مربوط به واکسن آکسفورد به خصوص در انگلیس مورد استقبال قرار خواهد گرفت ، نه تنها به این دلیل که در آنجا تولید شده است ، بلکه به این دلیل که دولت جانسون 100 میلیون دوز یا برای معالجه 50 میلیون نفر را پیش سفارش داده است – بیش از نیمی از جمعیت 72 میلیون نفری انگلیس .

دولت ترامپ او همچنین یک سرمایه گذار اولیه بود با مشارکت Oxford-AstraZeneca ، در ماه مه مبلغ 1.2 میلیارد دلار از مالیات دهندگان ایالات متحده برای کمک به تولید واکسن و تأمین حداکثر 300 میلیون دوز متعهد شد.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*