مطالعه نشان می دهد که تجمع موتورسیکلت Sturgis در داکوتای جنوبی شیوع COVID-19 را در مینه سوتا روشن می کند


وقتی تابستان امسال نزدیک به نیم میلیون نفر از علاقه مندان به موتورسیکلت در داکوتای جنوبی جمع شدند ، کارشناسان بهداشت نگران بودند که این گردهمایی باعث شیوع جدیدی شود. ویروس کرونا امور بر اساس گزارش جدیدی که به پرونده های همسایه مینه سوتا می پردازد.

حدود یک سوم از شهرستانها سرانجام حداقل یک مورد ویروس کرونا داشتند که مربوط به مورد اوت بود. رالی موتورسیکلت استورگیس، محققان گفتند: در مطالعه ای که عمدتا توسط مقامات بهداشتی مینه سوتا انجام شده و توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده منتشر شده است.

مقامات مینه سوتا 86 مورد را که گفته اند مربوط به تجمع است ، شمردند – 51 نفر که به استورگیس رفتند و 35 نفر که بعدا با آنها تماس گرفتند. بیشتر آنها از بیماری جدی رنج نمی بردند ، اما چهار نفر در بیمارستان بستری شدند و یک نفر فوت کرد.

نویسندگان این مطالعه نوشتند: “این یافته ها پیامدهای گسترده ای را که ممکن است تجمع در یک منطقه در منطقه دیگر داشته باشد ، تأکید می کند.” “این رالی موتورسیکلت در کشوری همسایه برگزار شد که هیچ سیاستی در مورد بزرگی وقایع و استفاده از ماسک نداشت ، و نتایج سیاست های داخل و بین حوزه های قضایی را برجسته می کرد.”

مقامات CDC بلافاصله به س aboutالی در مورد سایر مطالعات ارزیابی تأثیر تجمع استورجس بر سایر کشورها پاسخ ندادند.

این تجمع محل مناقشه بین فرمانداران مینه سوتا و داکوتای جنوبی است. اوایل این ماه ، تیم والس ، فرماندار مینه سوتا انتقاد کرد فرماندار داکوتای جنوبی کریستی نوامبر. برای برداشتن گام های تهاجمی تر برای کند کردن شیوع ویروس کرونا.

والس دموکرات گفت که تجمع استورجس “کاملاً غیرضروری” بود. وی ضمن جدایی از نوئم ، که یک جمهوری خواه است ، گفت که می خواهد ایالت این تجمع را لغو کند و مانند مینه سوتا حکم نقاب را در سراسر ایالت تحمیل کند.

در ماه سپتامبر ، آسوشیتدپرس دریافت که حداقل 290 نفر در 12 کشور پس از شرکت در تجمع از نظر ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گرفته اند.

رالی سالانه موتور سیکلت Sturgis که در میان بیماری همه گیر ویروس کرونا برگزار خواهد شد
موتور سیکلت ها و مردم در طول هشتادمین مسابقه سالانه موتور سیکلت Sturgis در 7 آگوست 2020 در استورگیس ، داکوتای جنوبی خیابان اصلی را شلوغ می کنند.

مایکل کیاگلو / گتی ایماژمنبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*