معاملات جمعه سیاه Walmart: آنچه در مقابل محدودیت های COVID-19 انتظار می رود


به خاطر اینکه پاندمی کووید 19 و موج جدید محدودیت ها به همین دلیل ، جمعه سیاه خواهد بود مثل هیچ کس دیگری. اما اشتباه نکن اراده جمعه سیاه باشد – و آنجا اراده معاملات جمعه سیاه باشید.

در اینجا نگاهی به معاملات قابل توجه جمعه سیاه از Walmart می اندازیم. همه گزینه ها از بخش پیشنهادات تعطیلات Walmart.com انتخاب شده و به سه دسته خرید تقسیم می شوند: خانه ، کودکان و اسباب بازی ها. در مورد معاملات بخوانید. و در حالی که باتری ها در آن موجود نیستند ، اطلاعات مربوط به بالش کودک یودا (همه قیمت ها در زمان انتشار موجود است) می باشد.

در خانه

iRobot Roomba i3 + خلا i ربات

جمعه سیاه-والمارت-irobot.jpg

iRobot از طریق Walmart


اگر از دور iRobot Roomba i3 + (3550) را تماشا کرده باشید ، در نهایت این معامله Walmart می تواند شما را با خلا rob ربات به همان اتاق برساند: Walmart دستگاه را از 599 دلار به 399 دلار کاهش داده است. طبق گفته سازنده ، i3 + (3550) تقریباً به همه چیز فکر می کند. پاک ، تمیز و “یاد می گیرد”[s] عادت های شما برای ارائه برنامه های سفارشی. “داشتن یک دستیار ربات بد در خانه شما نیست.

کوره داخلی Ninja Foodi AG300 … و بیشتر!

جمعه سیاه-والمارت-نینجا.jpg

نینجا از طریق والمارت


Ninja Foodi AG300 مانند یک اسباب بازی Transformers چند وظیفه ای برای یک خوراک دوست بزرگسال است. او کباب می کند ، چیپس هوا ، پخت و پخت می کند. طبق گفته سازنده آن ، یک قفسه گریل به ابعاد 10 در 10 اینچ ، یک قابلمه شش لیتری آشپزی (مناسب برای پخت سه کیلوگرم) و یک سبد با یک چهارم تمیز دارد. Walmart معمولاً اجاق گاز را با قیمت 199 دلار می فروشد اما اکنون قیمت آن 169 دلار است.

فر 6.5 لیتری هلندی ترامونتینا

جمعه سیاه-Walmart-pot.jpg

ترامونتینا از طریق والمارت


اگر این روزها زیاد در خانه آشپزی می کنید (همانطور که بسیاری از آمریکایی ها در هنگام شیوع همه گیر این کار را کردند) یا اگر قول می دهید که با پیتزای یخ زده کارهای روزمره خود را کاهش دهید ، بنابراین این قرارداد والمارت برای یک کوره 6.5 لیتری هلندی از ترامونتینا ممکن است اشتهای شما را باز کند. Walmart با قیمت معمولی 59.97 دلار ، اکنون آن را با قیمت 39.98 دلار لیست کرده است. قابلمه سنگین چدنی مینا کاری شده را می توان روی اجاق گاز یا اجاق گاز (برای دمای پخت تا 400 درجه فارنهایت) استفاده کرد.

رفیق بالش کودک یودا

جمعه سیاه-والمارت-yoda.jpg

جنگ ستارگان از طریق والمارت


یک سال پس از اکران “The Mandalorian” در سرویس پخش دیزنی پلاس و تبدیل Baby Yoda به یک پدیده فرهنگ پاپ ، شانس مناسبی وجود دارد که می توانید تعطیلات زمستانی سال 2020 را با شکوه و شکلی از شخصیت سپری کنید. (همانطور که به یاد می آورید ، در فصل تعطیلات در سال 2019 ، کالاهای Baby Yoda فقط برای پیش خرید در دسترس بود.)


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*