معاملات Walmart جمعه سیاه 2020: آنچه در مقابل محدودیت های COVID-19 انتظار می رود


به خاطر اینکه پاندمی کووید 19 و موج جدید محدودیت های ناشی از آن ، جمعه سیاه 2020 مانند هیچ کس دیگری نخواهد بود. اما اشتباه نکنید اراده جمعه سیاه در سال 2020 – و آنجا اراده معاملات جمعه سیاه باشید در Walmart.

در اینجا نگاهی به معاملات قابل توجه جمعه سیاه از Walmart می اندازیم. همه گزینه ها از بخش پیشنهادات تعطیلات Walmart.com انتخاب شده و به سه دسته خرید تقسیم می شوند: خانه ، کودکان و اسباب بازی ها. درباره معاملات بخوانید. و در حالی که باتری ها در آن موجود نیستند ، اطلاعات مربوط به بالش کودک یودا (همه قیمت ها در زمان انتشار موجود است) می باشد.

در خانه

iRobot Roomba i3 + خلا rob ربات

جمعه سیاه-والمارت-irobot.jpg

iRobot از طریق Walmart


اگر از دور iRobot Roomba i3 + (3550) را تماشا کرده باشید ، این معامله Walmart می تواند شما را با خلاuum ربات به همان اتاق برساند: Walmart دستگاه را از 599 دلار به 399 دلار کاهش داده است. طبق گفته سازنده ، i3 + (3550) تقریباً به همه چیز فکر می کند. پاک ، تمیز و “یاد می گیرد”[s] عادت های شما برای ارائه برنامه های سفارشی. “داشتن یک دستیار ربات بد در خانه شما نیست.

کوره داخلی Ninja Foodi AG300 … و بیشتر!

جمعه سیاه-والمارت-نینجا.jpg

نینجا از طریق والمارت


Ninja Foodi AG300 مانند یک اسباب بازی Transformers چند وظیفه ای برای یک خوراک دوست بزرگسال است. او کباب می کند ، چیپس هوا ، پخت و پخت می کند. به گفته سازنده آن ، یک قفسه گریل به ابعاد 10 در 10 اینچ ، یک قابلمه شش لیتری آشپزی (مناسب برای پخت سه کیلوگرم) و یک سبد با یک چهارم تمیز دارد. Walmart معمولاً اجاق گاز را با قیمت 199 دلار می فروشد اما اکنون قیمت آن 169 دلار است.

فر 6.5 لیتری هلندی ترامونتینا

جمعه سیاه-Walmart-pot.jpg

ترامونتینا از طریق والمارت


اگر این روزها زیاد در خانه آشپزی می کنید (همانطور که بسیاری از آمریکایی ها در هنگام شیوع همه گیر این کار را کردند) یا اگر قول می دهید که با پیتزای منجمد روال کار خود را کاهش دهید ، این قرارداد والمارت برای یک کوره 6.5 لیتری هلندی از ترامونتینا ممکن است اشتهای شما را باز کند. Walmart با قیمت معمولی 59.97 دلار ، اکنون آن را با قیمت 39.98 دلار لیست کرده است. قابلمه سنگین چدنی مینا کاری شده را می توان روی اجاق گاز یا اجاق گاز (برای دمای پخت تا 400 درجه فارنهایت) استفاده کرد.

بالش کودک یودا بادی

جمعه سیاه-والمارت-yoda.jpg

جنگ ستارگان از طریق والمارت


یک سال پس از اکران “The Mandalorian” در سرویس پخش دیزنی پلاس و تبدیل Baby Yoda به پدیده ای از فرهنگ پاپ ، شانس مناسبی وجود دارد که بتوانید تعطیلات زمستانی سال 2020 را با شکوه و شکلی از شخصیت خود سپری کنید. (همانطور که به یاد دارید ، در فصل تعطیلات سال 2019 ، کالاهای Baby Yoda فقط برای پیش خرید در دسترس بود.)


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*