معاملات Walmart جمعه سیاه 2020: آنچه در مقابل محدودیت های COVID-19 انتظار می رود


به خاطر اینکه پاندمی کووید 19 و موج جدید محدودیت های ناشی از آن ، جمعه سیاه 2020 مانند هیچ کس دیگری نخواهد بود. اما اشتباه نکنید اراده جمعه سیاه در سال 2020 – و آنجا اراده معاملات جمعه سیاه باشید در Walmart.

همه موارد انتخاب شده از این راهنمای Walmart Black Friday 2020 از قسمت معاملات تعطیلات Walmart.com انتخاب شده اند و به سه دسته خرید خانگی ، کودکان و اسبابک ها تقسیم می شوند. درباره معاملات بخوانید. و در حالی که باتری ها در آن موجود نیستند ، اطلاعات مربوط به بالش کودک یودا (همه قیمت ها در زمان انتشار موجود است) می باشد.

ابزارک ها

14 اینچی Lenovo Chromebook S330

جمعه سیاه-والمارت-lenovo.jpg

Lenovo از طریق Walmart


آیا برای مدرسه یا کار به دستگاه جدیدی نیاز دارید؟ این معامله Walmart را برای Chromebook S330 لنوو بررسی کنید. قیمت عادی 299 دلار است و اکنون 199 دلار هزینه دارد. این Chromebook (مدل 81JW0001US) به معنای تجارت است – به معنای واقعی کلمه با رنگی به نام “Black Business” در دسترس است. این صفحه نمایش 14 اینچی ضد تابش خیره کننده و هارد 32 گیگابایتی دارد.

پخش کننده چندرسانه ای Roku Ultra LT

جمعه سیاه-والمارت-roku.jpg

روکو از طریق والمارت


این معامله Walmart دارای Roku Ultra LT فقط 59 دلار است در مقایسه با قیمت عادی 79 دلار. پخش کننده رسانه جریان با یک کنترل از راه دور و هدفون همراه است که امکان گوش دادن از طریق کنترل از راه دور را فراهم می کند. بازیکن به حداقل تنظیم نیاز دارد – بهتر است منطقه بندی شود و شروع به تماشای خیلی سریع می کند.

اون هدفون بی سیم

جمعه سیاه-والمارت-onn.jpg

اون از طریق والمارت


اگر می خواهید تماس های خود را برای خود مقیاس بندی کنید (و دور از دسترس همکاران دفتر کار در منزل-خانواده م slaثر) ، پس این موارد سفید هستند. هدفون بی سیم می تواند کمک کند. با قیمت معمولی 19.88 دلار ، هم اکنون با قیمت 16.88 دلار در دسترس هستند. با یک بار شارژ حداکثر چهار ساعت استفاده از صدای با کیفیت بالا امکان پذیر می شود و هر جفت دارای دو مورد شارژ اضافی است.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل LG XBOOM Go

جمعه سیاه-والمارت-bluetooth.jpg

LG از طریق Walmart


یک اسپیکر بلوتوثی قابل حمل به شما کمک می کند موسیقی و پادکست ها را برای همراهان همیشگی و آرامش بخش خود پخش کنید. و این معامله Walmart برای LG XBOOM Go خرید اسپیکر بلوتوث در کیف پول شما را آسان می کند. معمولاً در لیست 129.99 دلار ، این دستگاه اکنون با قیمت 76.99 دلار در دسترس است. 10.3 اینچ LG XBOOM Go نوید صدای عالی ، بیس دو کاره و حداکثر 18 ساعت دوام باتری را می دهد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*