[ad_1]

دکتر سلین گوندر ، عضو هیئت مشاوره رئیس جمهور بایدن COVID-19 ، گفت که مردم برای کنترل ویروس در ایالات متحده باید از ماسک و فاصله اجتماعی استفاده کنند. “

و حالا که فضای داخلی ما بیشتر شده است ، باید پنجره ها و درها را تا آنجا که ممکن است باز نگه داریم ، “او امروز صبح به CBS گفت. ما باید مرتباً مورد آزمایش قرار بگیریم و اگر شخصی با شما تماس می گیرد ، قرارداد پیگیری با شما تماس می گیرد تا در معرض خطر قرار بگیرید ، لطفاً با آنها کار کنید تا بتوانیم به تعیین محل انتشار ویروس کمک کنیم. “

گوندر ، متخصص بیماریهای عفونی و اپیدمیولوژیک در دانشکده پزشکی نیویورک و بیمارستان بلویو ، با اشاره به اینکه ماسک زدن سیاسی شده است ، افزود: این مانند سیاست زدگی استفاده از دستمال توالت است.

وی گفت: “این یک اقدام اساسی بهداشت بهداشت عمومی است که ما به آن نیاز داریم – همه ما باید مسئولیت شخصی ، خود ، سلامتی ، خانواده ، سلامت جامعه را بر عهده بگیریم.” “و ما باید خود را پنهان کنیم. این چیزی است که اکنون در اختیار ماست و می تواند تفاوت زیادی در محدود کردن شیوع بیماری ایجاد کند.”

وی همچنین گفت كه از كلمه “قفل” كه به معنای كلید روشن یا خاموش است ، خوشش نمی آید ، “وقتی آنچه در مورد آن صحبت می كنیم در واقع سوئیچ دیمر یا شماره گیری است.”

آنچه ما باید “اکنون سخت تر کنیم” شام در داخل خانه و موارد دیگر مانند بازدید از کافه ها و سالن های ورزشی داخلی است. شام بیشتر در فضای باز و “مکث شام در داخل خانه”.

مصاحبه کامل وی را ببینید:


دکتر سلین گوندر در مورد امواج ویروس کرونا

05:09

[ad_2]

منبع: elitenews.ir