[ad_1]

CBS لس آنجلس گزارش داد ، در حالی که موارد COVID-19 همچنان در شهرستان لس آنجلس افزایش می یابد ، مقامات بهداشتی روز پنجشنبه هشدار دادند که ممکن است مجبور به اعمال محدودیت بیشتر برای فعالیت های عمومی شوند.

روز پنجشنبه ، این شهرستان 2533 مورد تایید شده دیگر را گزارش داد و تعداد کل از ابتدای شیوع همه گیر را به 330،514 نفر رساند. هفت مورد دیگر مربوط به ویروس گزارش شده است که شمار کشته ها را به 7221 نفر افزایش می دهد.

دکتر باربارا فرر گفت: “تعداد موارد ما همچنان به دلیل ماندن در محدودترین سطح بنفش است.”

سرعت آزمایش برای مثبت بودن در شهرستان نیز در حال افزایش است ، و از میانگین هفت روزه روزانه 3.6٪ در اوایل اکتبر به 4.4٪ در هفته گذشته ، به 5.9٪ در روز پنجشنبه تغییر می کند. بستری شدن در بیمارستان نیز در حال افزایش است ، بطوریکه روز پنجشنبه 953 بیمار ویروسی کرونا گزارش کردند که برای دومین روز متوالی بیش از 900 نفر گزارش شده اند.

فرر خاطرنشان کرد که در 3 اکتبر ، شهرستان به طور متوسط ​​988 مورد جدید در روز است ، اما در هفته گذشته این میانگین به 1464 مورد رسیده است.

فرر گفت: “اگر در مجموع نتوانیم جلوی تسریع در موارد جدید را بگیریم ، چاره ای نداریم جز اینكه اقدامات بعدی را در نظر بگیریم.” “در سراسر کشور ، مقامات منتخب و مقامات بهداشت عمومی الزامات جدیدی را برای محافظت از سیستم های بهداشتی در برابر ازدحام ارائه می دهند.”

دکتر جان سوارتزبرگ ، متخصص بیماریهای عفونی در دانشکده بهداشت عمومی UC Berkeley ، گفت که افزایش موارد در شهرستانهای لس آنجلس و کالیفرنیا به این دلیل است که برخی هنوز ماسک و فاصله اجتماعی ندارند.

وی گفت: “ما یک زمستان بسیار تاریک روبرو هستیم.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر