ملانیا ترامپ از تزئینات کریسمس برای آخرین فصل تعطیلات در کاخ سفید رونمایی کرد


بانوی اول ملانیا ترامپ صبح روز دوشنبه از تزئینات کریسمس امسال در کاخ سفید و موضوع: “آمریکا زیبا است” رونمایی کرد. وحی در راه است کمتر از دو ماه پس از ضبط مخفیانه از ژوئن 2018 توسط CNN پخش شد که در آن او از آمادگی برای تعطیلات کاخ سفید شکایت داشت.

بانوی اول تزئینات را در توییتر اعلام کرد با یک فیلم 1 دقیقه ای سالن های جشن و اتاق های کاخ سفید را نشان می دهد. کاخ سفید همچنین فیلم و بیانیه مطبوعاتی را برای افشای روز دوشنبه منتشر کرد.

بانوی اول در توئیتر نوشت: “در این زمان خاص از سال ، من خوشحالم که” آمریکای زیبا “را به اشتراک می گذارم و به بزرگی ملت بزرگ ما ادای احترام می کنم. “ما با هم این زمین را جشن می گیریم ، که همه ما با افتخار آن را خانه خود می نامیم.”

کاخ سفید در بیانیه ای گفت: درخت رسمی کریسمس کاخ سفید امسال در اتاق آبی قرار دارد و بیش از 18 فوت ارتفاع دارد. در این بیانیه آمده است که فریزر ، که هفته گذشته وارد شد ، دارای آثار هنری دانشجویان سراسر آمریکا است که از آنها خواسته شده است “مردم ، مکانها و چیزهایی را که روح کشوری را که آنها خانه خود می خوانند به تصویر بکشد” . همچنین با مضمون طلای زرد تزئین شده است.

بیشتر این دکورها افراد یا گروه هایی را برجسته می کند که کمک های دائمی یا فداکاری در کشور انجام داده اند.

اولین پاسخ دهندگان و کارگران خط مقدم در اتاق سرخ برجسته می شوند – زیرا آنها به طور خستگی ناپذیر به کار خود ادامه می دهند ویروس کرونا ویروس و موارد در حال افزایش. در این بیانیه آمده است که زیور آلات دست ساز هم متخصصان و هم داوطلبان را به خود جلب می کند.

در این بیانیه آمده است: درخت خانواده گلد استار سالانه از کسانی که به بال شرقی وارد می شوند استقبال می کند و “از قهرمانان آمریکایی ما و خانواده های آنها که در این خدمت به آنها می روند ادای احترام می کند”. خانواده هایی که امسال درخت را تزئین کردند ، نام عضو افتاده خود را روی روبانی قرار دادند که روی درخت به تصویر کشیده خواهد شد.

دکوراسیون کتابخانه کاخ سفید “به احترام از” زنان برجسته دستاوردهای آمریکا که راه را برای نسل های بعدی هموار کرده است “برجسته می کند. صدمین سالگرد اخیر تصویب اصلاحیه نوزدهم ، که حق رأی دادن به زنان را تضمین می کند. وی همچنین در اولین اصلاحیه بانوی اول امسال هنر برنده مسابقه هنری کودکان را ارائه می کند.

این طرح همچنین بر زیبایی طبیعی آمریکا تأکید دارد. بر اساس این گزارش ، صندوق های رأی ، نماینده درخت رسمی هر کشور و سرزمین ، در ستون شرقی ایستاده اند ، زیرا پرچم های موجود در پنجره های اتاق سبز ، انواع مختلف حیات وحش را نشان می دهد.

دستاوردهای آمریکا در حمل و نقل ، فناوری و نوآوری در اتاق شرقی با هواپیما ، قطار و اتومبیل هایی که از لاین ها ، درختان و بین چراغ های چشمک زن در حال حرکت هستند ، نمایش داده می شود.

بر اساس اعلامیه ، این طرح همچنین شامل چند براکت تعطیلات از جمله اولین جوراب های خانواده که از بالای یک شومینه در اتاق چینی آویزان شده اند و یک خانه بزرگ نان شیرینی زنجفیلی شبیه کاخ سفید که در اتاق ناهارخوری ایالت به نمایش درآمده است.

دکوراسیون امسال فقط می تواند باشد پیش بینی شده ترین دوره ریاست جمهوری ترامپ ، به دنبال انتشار عمومی شکایت کامل بانوی اول در سال 2018 در مورد برنامه ریزی جشن در کاخ سفید.

“من کار می کنم … تخفیف ** من برای چیزهای کریسمس که می دانید ، چه کسی در مورد وسایل و تزئینات کریسمس صحبت می کند؟” وی در صدای فاش شده ، که به طور مخفیانه توسط مشاور ارشد سابق و دوست ترامپ استفانی وینستون ولفوف ضبط شده است ، گفت. “اما من باید آن را انجام دهم ، درست است؟”

وی همچنین رئیس جمهور ترامپ را کوچک شمرد سیاست جدایی خانواده، و در مورد تحریک او با انتقاد از سیاست های صوتی بحث کرد.

CBS News به طور مستقل ضبط شده را بررسی نکرد.

در ماه سپتامبر ، واکوف کتابی در مورد رابطه خود با بانوی اول به نام ملانیا و من: ظهور و سقوط دوستی من با بانوی اول منتشر کرد. این کتاب توسط سایمون و شوستر ، بخشی از ViacomCBS منتشر شده است.

استفانی گریشام ، رئیس ستاد بانوی اول ، در بیانیه ای به سی بی اس نیوز در ماه اکتبر ، از ضبط های ولوکف انتقاد کرد.

گریشام گفت: “تنها هدف او ثبت نام مخفیانه بانوی اول برای تجارت با خودش و کتاب نفرت انگیزش بود.” “به هیچ وجه نمی توان فهمید که آیا این ضبط ها ویرایش شده اند یا نه و روشن است که فیلم ها بدون زمینه انتخاب و ارائه شده اند. بانوی اول همچنان بر خانواده خود متمرکز است و به کشور ما خدمت می کند.”

کریس بریتو در این گزارش همکاری داشت.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*