[ad_1]

پانزده سال پیش ، وزارت دفاع برنامه ای را برای مبارزه با خشونت جنسی و تجاوز در صفوف تنظیم کرد. از آن زمان ، ارتش صدها میلیون دلار صرف تلاش های پیشگیری با سیاست تحمل صفر کرده است. تحقیقات یک سال و نیم توسط مجری و سردبیر CBS Evening News ، نورا اودانل و واحد تحقیق اخبار CBS در مورد خشونت جنسی در ارتش ایالات متحده ، عدم موفقیت رهبران در حل این مشکل را نشان داد. در طی تحقیقات ، CBS News با نزدیک به دوازده بازمانده از خشونت جنسی ، خبرچینانی که برای برنامه نظامی برای جلوگیری و واکنش به خشونت جنسی کار می کنند ، صحبت کرد و خانواده های قربانیان خودکشی که ارتش می گوید به شدت نادرست است گزارش از خشونت جنسی.

اگر در بحران هستید یا در ارتش قربانی خشونت جنسی شده اید ، منابع زیر در دسترس شما است:

  • برای کمک فوری در صورت بروز بحران ، با شماره تلفن رایگان پیشگیری از خودکشی با شماره تلفن 1-800-273-TALK (8255) که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است تماس بگیرید. همه مکالمات محرمانه است.
  • خط کمک به فاجعه در شماره 1-800-985-5990 نیز محرمانه ، رایگان و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. همچنین می توانید برای تماس با مشاور بحران آموزش دیده از طریق شماره 66746 به TalkWithUs پیامک ارسال کنید.
  • DOD Safe Helpline یک خط تلفنی است که به اعضای جامعه DOD آسیب دیده از خشونت جنسی اختصاص دارد. Safe Helpline پشتیبانی 24 ساعته کاملاً ناشناس ، محرمانه و بصورت آنلاین در www.safehelpline.org یا تماس با شماره 877-995-5247 ارائه می دهد.
  • افسران یا غیرنظامیانی که توسط یکی از اعضای ارتش ایالات متحده مورد آزار جنسی یا آزار جنسی قرار گرفته اند ، ممکن است با Protect Our Defenders به ​​دنبال خدمات حقوقی باشند.
  • اعضای خدماتی که به دنبال کمک هستند نیز می توانند در مبارزه با خشونت جنسی و حمایت هرگز مشارکت داشته باشند.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir