منع رفت و آمد در کالیفرنیا از روز شنبه با افزایش موارد COVID-19 اجرا می شود


کالیفرنیا منع رفت و آمد شبانه را اعمال می کند ، از شنبه به عنوان یک اوج شروع می شود کووید -19 این موارد سیستم های بهداشتی باتلاق را تهدید می کند و بزرگترین استان ایالت هشدار داده است که ممکن است قفل شدیدتر نیز قریب الوقوع باشد.

آخرین محدودیت ها ، افراد غیرفعال را ملزم می کند تا 21 دسامبر از ساعت 10:00 تا 5 صبح در خانه بمانند ، در صورت عدم بهبود روندهای رو به سرعت ، ممکن است تمدید شود. مردم مجاز به خرید مواد غذایی ، خوردن غذا و حتی سگ گردی هستند.

مقامات می گویند تمرکز بر روی عدم اختلاط و نوشیدن افراد است – انواع فعالیتهایی که به دلیل ایجاد عفونت های COVID-19 مورد سرزنش قرار می گیرند ، پس از غرق شدن فقط چند ماه پیش افزایش می یابد.

دکتر مارک کالن ، یک متخصص بیماری های عفونی ، گفت که هدف اصلی بر اساس تفسیر منطقی داده ها است.

کالن ، که اخیراً از دانشگاه استنفورد بازنشسته شده است ، گفت: “بسیاری از مردم دور هم جمع می شوند ، كنترل را فراموش می كنند – بدون ماسك ، بدون فاصله اجتماعی ، اغلب در خانه – در واقع ، بسیاری از این موارد شبانه اتفاق می افتد.” “با این حال ، وی س whetherال کرد که آیا ساعات محدود عصر می تواند مثر باشد.

مقررات منع رفت و آمد در 41 ایالت از 58 شهرستان این ایالت اعمال می شود که در سطح “بنفش” قرار دارند که محدودترین طبقه از چهار طبقه ایالات متحده است و امکان ایجاد مراحل مختلف گشایش اقتصادی را دارد.

شهرستان لس آنجلس ممکن است در اوایل هفته آینده ، زمانی که اطلاعات مربوط به تعداد موارد و بستری شدن در بیمارستان به سطح استراتوسفر برسد ، حتی انسداد شدیدتری را نیز ببیند.

باربارا فرر مدیر بهداشت عمومی شهرستان روز جمعه گفت: “ما شاهد افزایش سریعتر موارد نسبت به تابستان هستیم.” “اکنون داده ها واقعاً بد به نظر می رسند و ما از نظر فراوانی موارد و افزایش بستری شدن در بیمارستان سه روز وحشتناک داریم.”

ویروس-ویروس-بهداشت آمریکا-اپیدمیک
مردم در 20 نوامبر سال 2020 ، چند روز قبل از شکرگذاری ، در مرکز آزمایش Covid-19 در یک پارک در لس آنجلس ، کالیفرنیا ، خودآزمایی خود را برای ویروس کرونا انجام می دهند.

ROBYN BECK / AFP از طریق گتی ایماژ


این شهرستان در حال حاضر تعداد مشتریان مجاز برای رستوران و سایر مشاغل را کاهش داده است. مقامات گفته بودند که اگر شهرستان به طور متوسط ​​بیش از 4000 مورد تازه گزارش شده در روز برای یک دوره پنج روزه یا 1750 بستری در بیمارستان داشته باشد ، این کامل خواهد بود. رستوران ها می توانستند غذا را فقط برای غذا و زایمان ارائه دهند. اگر موارد یا بستری شدن در بیمارستان به ترتیب به 4500 یا 2000 مورد برسد ، شهرستان مسدود می شود و باید به مدت سه هفته در خانه بماند.

با این حال ، فرر گفت قبل از اینکه این قوانین اعمال شود ، چند روز اخطار به مشاغل داده می شود.

در همین حال ، وزارت بهداشت سانفرانسیسکو می گوید که این شهر در یک جهش چشمگیر قرار دارد – با رشد سریعتر از هر زمان دیگری. طبق گزارش CBS SF Bay Area ، در چند روز گذشته این تعداد چهار برابر شده است.

دکتر گرانت کالفاکس ، مدیر بهداشت عمومی سانفرانسیسکو ، گفت: “این شهر” قرمز است و بلافاصله تحت تأثیر این دستور قرار نمی گیرد. ” “با این حال ، خط سیر ممکن است ما را از اوایل روز یکشنبه در یک سطح بنفش قرار دهد. در این مرحله ، ما باید نظم پناهگاه را دنبال کنیم.”

UC سانفرانسیسکو گفت که پذیرش آن در COVID در روز پنجشنبه دو برابر متوسط ​​است.

دکتر پیتر چین-هونگ ، متخصص بیماری های عفونی در UCSF گفت: “اگرچه ما واقعاً خوب کار کرده ایم ، اما فقط کافی است زمان را جبران کنیم.” “سفر در هفته قبل از شکرگذاری افزایش یافت ، جشن های سیاسی برگزار شد ، همه این موارد باعث می شود تعداد ما در حال رشد باشد.”

در کل ، کالیفرنیا بیش از 1 میلیون عفونت دیده است که در روز پنج شنبه رکورد 13000 مورد جدید ثبت شده است.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*