[ad_1]

نیویورکویروس کرونا در حال رشد در سراسر کشور است. براساس تجزیه و تحلیل CBS News ، برای اولین بار ، هر 50 ایالت شاهد افزایش روزانه موارد COVID-19 هستند. فرمانداران سراسر کشور عملاً از ساکنان می خواهند که دستورالعمل های ایمنی بهداشت را دنبال کنند.

کیت براون ، فرماندار اورگان گفت: “این وضعیت بسیار خطرناکی است و بیمارستان های ما زنگ خطر را به صدا در می آورند.”

در نیومکزیکو ، فرماندار میشل لوژان گریشام دستور داد که کلیه مشاغل کوچک تا دو هفته آینده تعطیل شود. به ساکنان دستور داده شد که در همانجا پناه بگیرند.

فرماندار آیداهو ، برد لیتل ، هشدار جدی به ساکنان داده بود. وی گفت: “ما در میانه زمانی بی سابقه و خطرناک در تاریخ کشور خود هستیم.” “با گذشت هر روز ، ما در حال شکستن رکورد تعداد مرگ و میر ناشی از COVID هستیم.”

کلرادو مجددا در حال ثبت رکورد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان است. فرماندار جارد پولیس گفت: “این روزها تاریکترین روزهای ما به عنوان یک ملت است. این روزها تاریکترین روزهای ما به عنوان یک کشور است.”

در نیویورک ، میزان مثبت شدن در آستانه آستانه 3٪ است که تغییر می کند همه مدارس دولتی به آموزش شخصی. شهردار بیل دی بلازیو روز جمعه به والدین گفت “یک برنامه جایگزین داشته باشند که از روز دوشنبه آغاز شود”.

این شهر همچنین ساعت 22:00 اجرا می شود مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب برای رستوران ها و سالن های ورزشی. فرماندار آنجا نیز اجتماعات در خانه های شخصی را به 10 نفر محدود می کند. فرماندار اندرو کوومو هشدار داد که محدودیت های شدیدتری در حال ظهور است.

کالیفرنیا اکنون از یک آستانه نگران کننده عبور کرده است بیش از 1 میلیون مورد COVID-19. این بعد از تگزاس دومین ایالت است که این کار را انجام می دهد.

در ال پاسو ، شهری که سرانه آن بیش از هر کشور دیگری در این کشور بستری است ، سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار زیاد است. پرستار لوانا ریورز پس از اتمام شیفت گفت: “حتی یک بیمار این کار را انجام نداده است. همه وقتی می گویم این کار تقریبا مرا نابود کرده است.”

که در مینه سوتا، مقامات بهداشتی می خواهند همه افراد 18 تا 35 ساله غربالگری شوند. آنها شیوع نامتناسبی در میان جوانان می بینند.

الا وینستون ، 17 ساله ، از مینیاپولیس ، به مدت 10 روز در بیمارستان بستری بود و تازه به خانه برگشته بود. وی به CBS News گفت: “بودن در بیمارستان بسیار ترسناک بود.” “دیدن مادرم همانقدر ناراحت کننده برای من واقعاً سخت بود.”

خانواده بعد از هر آنچه که گذرانده اند گفتند که قصد دارند یک مورد کوچک و منسجم داشته باشند شکرگذاری شما برای آنها هستید

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر