[ad_1]

رئیس جمهور ترامپ در حالی که سوار بر کاروان سرویس های مخفی قبل از عزیمت به زمین گلف ملی ترامپ در روز شنبه حرکت می کرد ، به طرفداران خود برای راهپیمایی MAGA Million در واشنگتن دی سی دست زد. این راهپیمایی برای حمایت از ادعاهای دروغین آقای ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات پس از پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب در انتخابات با 306 رای انتخاباتی برنامه ریزی شده بود.

WUSA9 وابسته CBS News گزارش داد كه معترضان در هنگام راهپیمایی معتقد بودند كه آرا votes به اشتباه شمرده شده است. کایلی جین کرامر ، سازمان دهنده یک تظاهرات و مدیر اجرایی “اول زنان برای آمریکا” ، به WUSA9 گفت که “از رای دادن غیرقانونی محروم نخواهد شد.”

خبرنگار ملی CBS News ، ارول بارنت گفت که چندین هزار نفر در Freedom Plaza در واشنگتن دی سی جمع شده اند ، زیرا “آنها از پیش بینی جو بایدن رئیس جمهور بعدی ناراحت هستند.” وی گفت كه با یك برگزاركننده تجمع صحبت كرده است كه از پذیرفتن تأیید خود دولت ترامپ مبنی بر ایمن بودن انتخابات خودداری كرد.

بارنت گفت: “بسیاری از مردم اینجا صفحات شبکه های اجتماعی را پایین آورده اند” ، زیرا صفحات آنها در شبکه های اجتماعی تشویق به اطلاعات غلط در انتخابات است. “پیام کلی: آنها نتایج انتخابات را قبول ندارند.”

هیچ مدرکی در مورد تقلب رای دهندگان در جریان انتخابات وجود ندارد. ستاد انتخاباتی آقای ترامپ برای به چالش کشیدن نتایج انتخابات در چندین کشور مهم پرونده های قضایی را آغاز کرده است ، اما بسیاری از این چالش ها رد شده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir