[ad_1]

مقامات این شرکت روز دوشنبه گفتند که مک دونالد سال آینده نسخه گیاهی گوشت گاو خود را به نام McPlant در مکانهایی در ایالات متحده ارائه می دهد.

زنجیره فست فود آغاز شده است تست یک پای سبزیجات در انتاریو ، کانادا، سال گذشته مک دونالد پس از دیدن یک “جواب امیدوار کننده” اکنون قصد دارد ساندویچ جدید را در شهرهای منتخب ایالات متحده آزمایش کند ، اگرچه در مورد زمان عرضه این کالا چیزی نگفته است.

یان بوردن ، رئیس بین الملل مک دونالد ، روز دوشنبه در درخواست سرمایه گذاران گفت: “در آینده ، مک پلانت می تواند در تعدادی از محصولات گیاهی از جمله برگر ، جایگزین مرغ و ساندویچ صبحانه توزیع شود.”

مک دونالد فاش نکرد که کدام شهرها ابتدا مک پلانت را می بینند ، اما گفت که این گزینه جایگزین یک همبرگر است. مسئولان شرکت گفتند كه مك پلانت طعم همان Big Mac یا Quarter Pounder را دارد.

مک دونالد در یک پست وبلاگ با معرفی این محصول گفت: “در واقع ، ما فکر می کنیم تیم آشپزی ما آن را میخکوب کردند.” “همبرگرهای گیاهی دیگری نیز وجود دارند ، اما مک پلانت عطر و طعم جالب ما را در یک ساندویچ با سینک ظرفشویی ارائه می دهد.”


گوشت بدون گوشت ، فریاد بازار داغ

01:16

مک دونالد نیز که بیش از 39000 رستوران در سراسر جهان و 13800 رستوران در ایالات متحده دارد ، ساندویچ مرغ جدیدی را نیز اعلام کرده است که سال آینده عرضه می شود و روی رول سیب زمینی سرو می شود. منوی ارائه شده با ساندویچ های مرغ معروف مانند Popeyes Louisiana Kitchen و Chick-fil-A رقابت خواهد کرد.

آخرین فصل در حماسه بدون گوشت

تعداد فزاینده ای از زنجیره های فست فود در حال پریدن روی غذاهای بدون گوشت هستند. برگر کینگ شروع به فروش خودش کرد Whopper غیرممکن در سال 2018 ، در حالی که KFC، تیم هورتون و دانکین نیز محصولات گیاهی را در فهرست خود قرار داده اند.

گزینه های کارخانه محبوبیت رشد می کنند همانطور که از IPO استارت آپ Beyond Meat در سال 2019 دیده می شود. مک دونالد برای آزمایش آزمایشی خود با Beyond Meat همکاری کرد ، اما رابطه در آوریل در پایان روند منقضی شد ، بدون اینکه هیچ یک از شرکت ها در مورد برنامه های آینده بگویند.

اخبار مربوط به پای مک پلانت منجر به افت 10 درصدی سهام Beyond Meat در معاملات صبح زود شد ، اگرچه سهام پس از پایان معاملات بیشتر موقعیت خود را بدست آورد. سخنگوی Beyond Meat به یاهو مالیس گفت: “فراتر از میت و مک دونالد ، پای سبزیجات را ایجاد کرده اند که به عنوان بخشی از سیستم عامل مک پلانت آنها در دسترس خواهد بود.”

مک دونالد روز دوشنبه نیز درآمد 5.4 میلیارد دلاری را گزارش داد که 2 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است. درآمد خالص 1.8 میلیارد دلار است که 10 درصد بیشتر از سال قبل است. مک دونالد گفت ، مشتریان بیشتری که از گزینه های رانندگی و تحویل استفاده می کنند به افزایش سود کمک می کنند.

ویروس کرونا ویروس هزاران رستوران مک دونالد را مجبور به تعطیلی موقت کرده است. مقامات شرکت روز دوشنبه گفتند که از آن زمان حدود 2000 اتاق غذاخوری بازگشایی شده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir