مگان مارکل پس از سقط جنین در تابستان به “غم و اندوه غیر قابل تحمل” خود باز می شود


مگان مارکل فاش کرد که در ماه جولای امسال سقط کرده است و روز چهارشنبه در نیویورک تایمز درباره غم و اندوه عمیقی که با همسرش شاهزاده هری تجربه کرده نوشت. دوشس ساسکس که در سال 2018 با شاهزاده بریتانیا ازدواج کرد ، سال بعد اولین فرزند زوج آرچی را به دنیا آورد.

در روزنامه تایمز ، این زن 39 ساله نوشت كه تازه احساس كرد كه اسپاسم شدیدی پیدا كرده و به زمین افتاده ، پوشك پسرش را عوض كرده است.

وی نوشت: “من هنگام فشار دادن به فرزند اول خود می دانستم كه دومین خود را از دست می دهم.”

ماركل در مورد “غم و اندوه غیر قابل تحمل” سقط جنین كه نوشت ، گفت كه این یك گفت وگو است كه همچنان “تابو ، آغشته به شرم (غیر موجه) و چرخه عزاداری تنها” است.

روز جامعه انگلیس
شاهزاده هری انگلیس و مگان ، دوشس ساسکس ، برای شرکت در مراسم سالانه روز جامعه بریتانیا در ابی وست مینستر در لندن ، 9 مارس 2020 وارد می شوند.

فرانک آگوستین / AP


دوچس ساسکس با لمس ویروس کرونا ، جنبش Black Lives Matter و انتخابات پر سر و صدا اخیر ریاست جمهوری ، پیام امیدوارانه ای داد.

“برای اولین بار در مدت زمان طولانی ، به عنوان انسان ، واقعاً یکدیگر را می بینیم.”

مارکل – که مادرش سیاه پوست است – همچنین در مورد مرگ برونا تیلور و همچنین قتل جورج فلوید ، یک مرد آفریقایی-آمریکایی غیرمسلح که توسط پلیس کشته شد ، می نویسد.

“از دست دادن و درد ، هر یک از ما در سال 2020 ، هم در لحظات کامل و هم به طاقت فرسا ، عذاب آور بود.”

کار بسیار شخصی مارکل در حالی صورت می گیرد که او و همسرش در حال جنگ رو به رشد عمومی با برخی از رسانه ها بر سر حق حریم خصوصی خود هستند.

اما او سایه یک عروس سلطنتی سابق – مادر هری ، دیانا ، پرنسس ولز را با خود حمل می کند.


هری و مگان از زندگی سلطنتی خداحافظی کردند

02:01

فشارها از سوی روزنامه ها در طول زندگی شاهزاده انگلیسی را آزار می داد و وی آنها را مقصر مرگ مادرش می دانست.

دیانا ، که معالجه وی توسط خانواده های سلطنتی موضوع فصل چهارم سریال “تاج” بسیار محبوب نتفلیکس است ، در سال 1983 نیز در بالمورال سقط کرد.

هری و مگان وقتی رستوران انگلیسی را اعلام کردند شوکه کردند کناره گیری از زندگی سلطنتی.

کناره گیری آنها در ماه مارس پس از گزارش هایی مبنی بر نارضایتی عمیق وی از زندگی در خانواده سلطنتی و خسته شدن از نفوذ رسانه ها صورت گرفت.

این زوج که با پسر کوچکشان در کالیفرنیا زندگی می کنند ، در اوایل سال جاری با غرامت نامعلوم با غول جریان نتفلیکس قرارداد انحصاری امضا کردند.

نظر مارکل بعد از مدل و نویسنده می آید کریسی تیگن رک و پوست کنده صحبت کرد امسال برای مرده زایی که او و همسرش خواننده اش جان لجند متحمل رنج شدند.

تایگن عکسهای صمیمی بسیاری از لحظات دلخراش پس از مرگ نوزادی که جک نامیدند منتشر کرد.

این پست بدون لاک به همان اندازه تحسین ها و انتقادات را به همراه داشت ، اما تیگن از تصمیم خود پشیمان نشد.

وی نوشت: “من آن را تجربه کردم ، انتخاب آن را انجام دادم و بیشتر از همه ، این تصاویر برای کسی نیست ، بلکه برای افرادی است که اینگونه زندگی کرده اند یا آنقدر کنجکاو هستند که تعجب کنند چنین چیزی چیست”

“این عکس ها فقط برای افرادی است که به آنها احتیاج دارند.”

استفاده ماركل از نیویورك تایمز برای صحبت در مورد سقط جنین با آثار آنجلینا جولی كه در سال 2013 منتشر شد و در آن تصمیم خود را برای انجام جراحی ماستكتومی مكرر پیشگیرانه فاش كرد ، طنین انداز است.

جولی ، که در آن زمان با برد پیت در لیست A هالیوود ازدواج کرده بود ، گفت که تصمیم گرفت تصمیم خود را فاش کند ، “زیرا امیدوارم زنان دیگر بتوانند از تجربیات من بهره مند شوند.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*