[ad_1]

میامی مارلینز روز جمعه تاریخ خود را ثبت کرد و از مدیرعامل دیرینه بیس بال کیم نگ به عنوان مدیر کل بعدی تیم نام برد. مارلینز گفت ، Ng در حال تبدیل شدن به بالاترین رتبه در مسابقات بیس بال لیگ برتر است و اعتقاد بر این است که اولین مد عمومی زنان برای یک تیم مردان در یک ورزش حرفه ای بزرگ در آمریکای شمالی است.

نگ در بیانیه ای که مارلینز در توئیتر به اشتراک گذاشت ، گفت: “من به عنوان کارآموز وارد بیس بال لیگ برتر شدم و پس از دهه ها عزم راسخم افتخار این است که در این حرفه هدایت مارلینز میامی را به عنوان مدیرعامل بعدی خود داشته باشم.”

Ng علاوه بر اینکه اولین مدیر کل زن است ، همچنین اولین کودک اصلی آسیایی-آمریکایی در لیگ است.

Ng بیش از 30 سال تجربه دارد که در چندین ایستگاه از جمله Chicago White Sox ، New York Yankees و Los Angeles Dodgers ترکیب شده است. وی اخیراً در دفتر کمیساریای MLB از سال 2011 تا 2020 به عنوان معاون ارشد عملیات بیس بال کار کرده است.

با هدایت وی ، تیم ها پس از فصل ، 8 قهرمانی در لیگ و سه قهرمانی در سری های جهانی به میدان رفتند. او تیمی را به ارث می برد که در تاریخ فرانشیز فقط سه بار در مرحله پلی آف بوده است ، از جمله فصل گذشته که مارلینز در سری NL Division به Atlanta Braves باخت.

نگ افزود: “ما در بلند مدت در جنوب فلوریدا در حال ساخت هستیم ، و یک عملیات بیس بال امیدوار کننده ، مشترک و خلاق را تشکیل می دهیم که متشکل از کارکنان فوق العاده با استعداد و فداکاری است که بنیان بزرگی برای موفقیت طی چند سال گذشته ایجاد کرده اند.” “این چالش چالشی است که من آن را جدی نمی گیرم. وقتی وارد این حرفه شدم ، بعید به نظر می رسید که این زن هدایت یک تیم لیگ برتری را بر عهده داشته باشد ، اما من در حال پیگیری اهدافم هستم.”

وی گفت: “هدف من اکنون آوردن بیس بال قهرمانی به میامی است.”[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر