میدان ریگلی اکنون یک مکان تاریخی تاریخی است


وریگلی فیلد 106 سال یک نماد بیس بال بوده است. خانه شیکاگو کابز شاهد اولین و نمادین ترین لحظات در بیس بال لیگ برتر بوده است – و از روز پنجشنبه رسماً به یک نقطه عطف تاریخی ملی تبدیل شده است.

وزارت کشور روز پنجشنبه در توئیتر نوشت ، این شناخت ، که به طور فدرال از املاک و اماکن تاریخی در ایالات متحده محافظت و نگهداری می کند ، به افتخار “نقش مهمی که بسکتبال در شهر شیکاگو ایفا می کند و تاریخ ورزش حرفه ای” انجام شد.

این میدان با قدمت 106 ساله ، دومین میدان قدیمی لیگ برتر بیس بال و قدیمی ترین زمین لیگ ملی است.

وزیر امور خارجه دیوید برنهارد گفت: “اهمیت تاریخی وریگلی فیلد در تاریخ ملت ما بافته شده و بخشی اساسی از تفریحات مورد علاقه آمریکا برای بیش از یک قرن است.” “با شور و شوق زیادی است که من این گنجینه ملی نمادین ، ​​محل رویدادهای افسانه ای ، نوآوری ها و سنت های بسیاری در تاریخ بیس بال را به عنوان یک نقطه عطف تاریخی ملی تعریف می کنم.”

تام ریکتت مدیر عامل شیکاگو کابز گفت: “وریگلی فیلد جایگاه ویژه ای در قلب نسل طرفداران است.” “به همین دلیل ، از روز اول به عنوان مالک ، ما متعهد به نگه داشتن وریگلی هستیم که اکنون جایگاه شایسته خود را در تاریخ و فرهنگ آمریکا به عنوان یک گنجینه ملی به خود اختصاص خواهد داد.”

وریگلی فیلد در سال 1914 ساخته شد و در سال 1916 به خانه کوچکترها تبدیل شد. در همان سال ، مالک چارلز ویگمن یک سنت طولانی را آغاز کرد و به بازیکنان اجازه می داد توپهای بیس بال را که در سکوها قرار گرفته است نگه دارند. در اطلاعیه مطبوعاتی اعلام تصمیم

این بخش همچنین در اولین مکان برای تهیه غرفه های تازه سازی در پشت جایگاه ها ، استفاده از یک عضو در محل به عنوان سرگرمی در طول مسابقات و خدمت به مقام اول سلف سوپر کاسه ، مسابقات قهرمانی لیگ فوتبال فوتبال کشور ، گفت: وریگلی تنها بازی باقیمانده است که بخشی از لیگ بیس بال فدرال بود و از سال 1921 تا 1970 به عنوان یک میدان خانگی برای خرس های شیکاگو خدمت می کرد.

لحظات نمادین در زمین شامل تنها “دو نفره بدون ضربه” ورزشی است که در سال 1917 اتفاق افتاد ، سری جهانی Babe Ruth در سال 1932 “یک شات نامید” و گابی هارتنت “هومر در گلومین” ، که وزارت آن را به عنوان یک رویداد تشخیص داد مکعب ها را به سمت پرچم لیگ ملی 1938 سوق داد.

در حال حاضر ، ایالات متحده تنها حدود 2600 سایت و سایت را به عنوان نشانه های ملی شناسایی می کند. پارک Fenway ، پارک Boston Red Sox و قدیمی ترین پارک بیس بال لیگ برتر ، در سال 2012 این عنوان را دریافت کرد.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*