[ad_1]

دولت فرماندار گرچن ویتمر روز یکشنبه به دبیرستان ها و کالج ها دستور داد تا کلاس ها را در محل متوقف کنند ، رستوران های داخل سالن را تعطیل و ورزش های سازمان یافته را متوقف کردند تا تلاش کنند جهش میشیگان را محدود کنند موارد ویروس کرونا.

محدودیت ها از روز چهارشنبه آغاز می شود و به مدت سه هفته ادامه دارد. آنها به اندازه زمانی که فرماندار بهار گذشته دستور ماندن در خانه را صادر کرد گسترده نیستند ، اما گسترده هستند.

در مصوبه ای که توسط وزارت بهداشت امور خارجه نوشته شده است ، تجمع مسکن در خانه تنها به دو خانوار محدود نمی شود ، اجتماع در فضای باز به 25 نفر محدود می شود و امکانات تفریحی مانند تئاتر ، سالن های بولینگ و پارک های آبی سرپوشیده بسته می شود. ورزشها و استخرهای شنا را می توان برای ورزشهای فردی باز گذاشت ، اما برای فعالیتهای گروهی این کار را نمی کند.

این اقدام در حالی صورت گرفت که این ایالت با موارد رو به رشد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان روبرو بود.

ویتمر گفت: “اگر ما الان اقدام نكنیم ، هزاران نفر دیگر می میرند و بیمارستان های ما همچنان مملو از جمعیت خواهند بود.” “ما می توانیم با گوش دادن مجدد به متخصصان بهداشت و اقدام در حال حاضر برای کاهش سرعت شیوع این ویروس کشنده ، بر این مسئله فائق آییم.”

رابرت گوردون ، رئیس وزارت امور خارجه بهداشت و خدمات انسانی ، گفت که “اجتماعات داخلی منبع اصلی گسترش سلاح های هسته ای است و تمرکز ما بر قطع شدید آنها است.”

براساس اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، این بیماری همه گیر از بدو تاسیس تاکنون بیش از 54 میلیون نفر را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده و بیش از 1.3 میلیون نفر را به کام مرگ کشانده است. ایالات متحده در موارد تایید شده – با بیش از 11 میلیون نفر – و بیش از 246000 قربانی ، جهان را رهبری می کند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر