[ad_1]

ریتا هارت ، نامزد حزب دموکرات ، قصد دارد در رقابت برای منطقه دوم کنوانسیون آیووا ، که در آنجا ماریان میلر-میکس ، جمهوریخواه را فقط با 48 رأی ، بازشماری کند.

مدیر ستاد انتخاباتی هارت روز پنجشنبه خاطر نشان کرد که اشتباهات در محاسبات و ورود داده ها در دو شهرستان در هفته گذشته شناسایی شده است.

“تعدادی از اشتباهات پی در پی در این مسابقه تحقق یافته است که عواقب جدی برای نمایندگی آینده منطقه دارد. با توجه به خطاهایی که در ساعت یازده در شهرستانهای جاسپر و لوکاس مشاهده شد ، امروز با درخواست برای سرشماری کامل هر بخش در منطقه کنگره دوم پیش می رویم. زک مونیر در بیانیه ای گفت: “تا اطمینان حاصل شود که همه نتایج به طور دقیق گزارش شده است. هر چیزی کمتر شک و تردید در مورد این انتخابات را ایجاد می کند.”

RITA HART
پرونده: 13 آگوست: سناتور سابق ایالت آیووا ، ریتا هارت در خانه در ویتلند ، آیووا.

کارولین برمن / CQ تماس بگیرید


وزیر امور خارجه آیووا پیش از این روز سه شنبه پس از انتشار داده های آزمایشی به جای شمارش آرا actual واقعی ، بازرسی و شمارش آرا را در شهرستان لوکاس انجام داده بود. پس از یک خطای داده منجر به رای نادرست میلر-مِکس ، حکمی مشابه در شهرستان جاسپر صادر شد این سرشماری توسط حسابرسان منطقه انجام می شود و انتظار می رود هفته آینده آغاز شود.

ماریان میلر-میکس
پرونده: 22 سپتامبر: ماریان میلر-میکس ، کاندیدای منطقه دوم کنگره آیووا ، 22 سپتامبر 2014.

تام ویلیامز / مطالعه CQ


مسابقه بین هارت و میلر-میکس نزدیکترین مسابقه مجلس در این کشور است. CBS مسابقه را اعلام نکرد ، اگرچه میلر-میکس پس از اینکه مبارزات انتخاباتی شهرستانها در روز سه شنبه برگزار شد ، گفت پیروزی در روز سه شنبه انجام شد.

“من صمیمانه از رأی دهندگان منطقه 2 کنگره آیووا تشکر می کنم و از لطف و رفتار مثبت حریفم ریتا هارت در این مبارزات انتخاباتی قدردانی می کنم. انتخابات به پایان رسیده است و زمان آن فرا رسیده است که با هم حرکت کنیم و بر اولویت هایی تمرکز کنیم که او بهترین خدمت به ایوانها بود. ”

میلر میکس گفت که شمارش آرا “یک بار دیگر اطمینان حاصل می کند که هر رأی قانونی شمرده می شود” و او انتظار دارد “یک روند سریع و موثر برای تأیید برنده بودن خود در این مسابقه” انجام شود.

مبارزات انتخاباتی هارت تا روز جمعه درخواست های سرشماری در تمام 24 شهرستان منطقه را ارائه می دهد. قانون انتخابات آیووا می گوید که این سرشماری باید در طی 18 روز از بحث هر شورای شهرستان ، که 27 یا 28 نوامبر برگزار می شود ، به پایان برسد. کمپین هارت در بیانیه ای همچنین از حسابرسان شهرستان خواست تا اطمینان حاصل کنند که فاصله اجتماعی و تحویل PPE برای افرادی که این سرشماری را انجام می دهند وجود دارد.

شهرستان دوم آیووا فضایی باز است که توسط نماینده بازنشسته دموکرات ، دیو لوبساک ، به عنوان نقطه عطف احتمالی مورد هدف جمهوری خواهان قرار گرفته است. جمهوری خواهان موفق شدند در شب انتخابات به اکثریت دموکرات های پارلمان راه پیدا کنند. همچنین در آیووا ، اشلی هینسون جمهوری خواه قبلاً موفق به تبدیل منطقه 1 این ایالت شده است ، اگرچه سیندی آکسن تازه کار تازه کار حزب دموکرات در جایگاه 3 در آیووا باقی مانده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir