[ad_1]

نانسی پلوسی پس از آنکه دموکرات ها اکثریت خود را در انتخابات امسال حفظ کردند ، تنها با چند باخت ، به دنبال انتخاب مجدد به عنوان رئیس پارلمان است. پلوسی با ارسال نامه ای شخصی به هر یک از اعضای حزب دموکرات خواستار حمایت آنها شد و گفت دموکرات ها اکنون با اکثریت مجلس و “جو بایدن” معاون رئیس جمهور سابق “دارای حکم” هستند که احتمالاً ریاست جمهوری را به دست می آورد.

پلوسی در نامه خود گفت که او می خواهد “از چشم انداز ، ارزش ها و نشاط فوق العاده مجمع نمایندگان مجلس ما استفاده کند تا از پیشرفتی که شایسته مردم آمریکا است اطمینان حاصل کند.”

پلوسی گفت: “با این روحیه ، می نویسم تا از شما برای حمایت مجدد از رئیس جمهور درخواست حمایت كنم. من این كار را با نهایت احترام به دیدگاه های مختلف شورای دموكراتیمان ، وزن این نقش و فوریت چالش های پیش رو انجام می دهم.”

درخواست تجدید نظر پلوسی پس از چندین عضو حزب دموکرات صورت می گیرد با عصبانیت او را صاف کرد در یک گفتگوی داغ در سراسر گروه در روز پنجشنبه. چندین عضو ، از جمله ابیگل اسپانبرگر ، نماینده مجلس ، گفتند که عبارات لیبرال مانند “خلع سلاح پلیس” به اعضای معتدل در انتخاب مجدد آنها آسیب می رساند. آنها شکایت داشتند که جمهوری خواهان به دلیل اعضای چپ حزب موفق شده اند آنها را به “سوسیالیسم” پیوند دهند.

به گفته یک منبع آگاه از تماس ، چری بوستوس ، نماینده کنگره ، رئیس کمیته دموکراتیک کنگره در مبارزات انتخاباتی گفت که DCCC “غوطه وری عمیق” در آنچه اتفاق افتاده انجام خواهد داد.

با این حال ، برخی از اعضای مترقی مجلس از ویژگیهای دموکراتهای معتدلتر حمایت کردند. الكساندریا اوكاسیو كورتس ، نماینده كنگره گفت در توییتر صبح جمعه که بسیاری از این دموکرات های آسیب پذیر “به طرز وحشتناکی به صورت دیجیتالی” اعدام شدند.

پلوسی در نامه خود اولویت های خود را برای کنگره بعدی نیز بررسی کرد.

وی گفت: “مردم آمریکا دموکرات ها را با یک وظیفه قوی و قابل توجه برای پیشرفت و بهبود ، در بالا و پایین رأی گیری انتخاب کرده اند. مجلس دموکرات با همکاری جو بایدن رئیس جمهور منتخب و کمال هریس معاون رئیس جمهور منتخب ، در روز اول آماده خواهد بود تا تغییرات عظیم را برای مردم ایجاد کند.” پلوسی در نامه خود. وی گفت که دموکرات ها پس از آنکه دموکرات ها با وجود مذاکرات در طول ماه اکتبر نتوانستند با کاخ سفید به توافق برسند ، به فشار در قانون برای کاهش ویروس کرونا ادامه خواهند داد.

وی همچنین گفت که اتاق بر تصویب قانون “برای کمک به افراد مسن ، جانبازان ، مهاجران ، LGBTQ آمریکایی ها ، زنان ، جوانان و جوامع خط مقدم” متمرکز خواهد بود. با این حال ، وی ضمن تأیید تصدیق کرد که دموکرات ها ممکن است هنگام تشکیل کنگره جدید در ژانویه اکثریت سنا را نداشته باشند ، که می تواند تصویب اولویت های قانونگذاری دموکراتیک را مختل کند.

پلوسی نوشت: “با داشتن رئیس جمهور دموکرات ، اتاق دموکرات ها و دموکرات ها در سنا ، ضروری است که ابتکاراتی را برای عادلانه جلوه دادن اقتصاد – با پایان دادن به نابرابری در ثروت و سلامتی” به کار بگیریم.

در حال حاضر تراز سنا از 48 به 48 است و معاون رئیس جمهور برابری را نقض می کند. احتمالاً دو مسابقه سنا در گرجستان این کار را انجام می دهند پیشرفت به رواناب در ژانویه ، به این معنی که مجلس سنا ممکن است هنگام تشکیل جلسه اکثریت مشخصی نداشته باشد. برنده مسابقه سنا در کارولینای شمالی مشخص نیست ، اگرچه سناتور فعلی جمهوری خواه تام تیلیس روز پنجشنبه اختلاف کمی دارد. برای اکثریت پنجاه و یک کرسی لازم است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir