[ad_1]


فرماندار سابق ویسکانسین خواستار سرشماری می شود

05:38

اسکات واکر ، فرماندار سابق ویسکانسین ، صبح امروز به CBS گفت که سرشماری در ایالت وی قابل توجیه است ، اما اطمینان زیادی به کارزار انتخاباتی ترامپ نداد. CBS News پیش بینی می کند که بایدن بعد از ظهر چهارشنبه برنده این ایالت خواهد بود.

واکر گفت: “با میلیون ها رای داده شده ، شما در مورد کمتر از 1٪ صحبت می کنید – حدود 0.7٪ آرا تفاوت بین دو نامزد است.” “بنابراین امروز ، اگر چیز دیگری تغییر نکرده باشد ، واقعاً یک مانع بزرگ است

از صبح روز پنجشنبه ، بایدن با 99٪ آرا expected پیش بینی شده بیش از 20،000 رای دارد. طبق گفته واکر ، شمارش های قبلی در ویسکانسین نتیجه را صدها رأی تغییر داد ، نه هزاران رأی ، که تفاوتی برای رئیس جمهور ایجاد نمی کند.

فرماندار سابق جمهوری خواه گفت که او هنوز از سرشماری حمایت می کند ، اما تنها پس از پایان روند مبارزات محلی. قوانین ایالتی موظف است شهرستانها نتایج را تأیید و تا 17 نوامبر به ایالت ارائه دهند.

وی گفت: “برای شمارش مجدد آماده باشید ، اما منتظر بمانید تا بعد از خط.”

واکر گفت که هیچ شواهدی از تقلب در رای دهندگان در ایالت خود مشاهده نکرده است ، اما گفت که پرش آرا votes توسط رای دهندگان تازه ثبت نام شده در روز انتخابات “پرچم قرمز” را برافراشت. ویسکانسین یکی از معدود ایالاتی است که اجازه ثبت نام رای دهندگان در روز انتخابات را می دهد و هر دو حزب تلاش زیادی کرده اند تا میزان مشارکت رای دهندگان ، به ویژه در میان رای دهندگان سیاه پوست را افزایش دهند.

واکر گفت: “ما رأی دهندگان را از همان روز ثبت نام کرده ایم. بنابراین کاملاً ممکن است که شما افزایش یافته باشید.” “اما من فکر می کنم حداقل ارزش بررسی را دارد تا اطمینان حاصل شود که این اعداد با تعداد افراد ثبت شده در آن روز مطابقت دارد.”

وی گفت: “معمولاً وقتی در آنجا با مشكل روبرو می شوید ، این فساد نیست ، اما شخصی اشتباه كرده است.” “این ممکن است اشتباه نباشد ، اما حداقل باید موارد را بررسی کنید.”

در ویسکانسین ، نامزدی که خواهان سرشماری است باید هزینه آن را پرداخت کند. واکر در پاسخ به این سال که آیا این شمردن برای آقای ترامپ ارزش دارد ، خاطرنشان کرد که فقط یک انتخابات ایالات متحده در حافظه اخیر نزدیک به ایجاد اختلاف در آرا the مورد نیاز رئیس جمهور است.

واکر گفت: “بیایید یک نفس بکشیم ، بیاییم بادبان حرکت کنیم ، تا زمانی که بادبان ها تمام نشود برنده را اعلام نکنیم.” “و اگر این کار انجام شود ، اگر حاشیه زیادی وجود داشته باشد ، عبور از چنین مانعی واقعاً دشوار است.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی