نحوه آماده سازی بیمارستانی در میامی برای توزیع واکسن ویروس کرونا


بیمارستان جکسون مموریال در میامی از جمله اولین بیمارانی است که دریافت می کند واکسن ویروس کرونا ویروس. CBS News به ندرت به بخش بیمارستان COVID-19 و فریزر بسیار سرد محل نگهداری واکسن دسترسی پیدا می کند.

کارکنان بهداشتی مانند کسانی که در این بیمارستان بودند اولین کسی بودند که مبارزه کردند یک ویروس کشنده – و اکنون آنها بخشی از اولین موجی هستند که باید علیه آن واکسینه شوند. از ماه مارس ، آنها شاهد کشته شدن بیش از 600 نفر در اثر COVID-19 بوده اند که چهار نفر آنها همکار بودند.

رئیس پرستار آلیکس زاهارسکی واحد مراقبت های ویژه را مدیریت می کند و بیشتر بیماران را با COVID-19 معالجه می کند.

وی به CBS News گفت: “روزهایی وجود دارد که واقعاً سخت هستند.” “می بینید ، یک یا دو ، سه بیمار در یک روز یا شب می میرند ، این فقط به ما ضربه زد.

سیستم بیمارستان جکسون در حال آماده سازی برای دریافت است واکسن فایزر، با گزارش فلوریدا دریافت 1 میلیون دوز. واکسن Pfizer باید در فریزرهای بسیار سرد که 94 درجه فارنهایت باقی مانده اند نگهداری شود و باید ظرف شش ساعت پس از خارج شدن از سرما استفاده شود.

مانوئل اوبیتا ، 55 ساله ، نزدیک به دو هفته برای زندگی خود در بخش مراقبت های ویژه COVID جنگید.

وی گفت: “من دو هفته است که همسرم را ندیده ام.” “بی ادبی بود.”

پلیس مقتول از دورال از برادرش خواست که 30 سال مراقب همسرش باشد ، در حالی که او در وخیم ترین وضعیت خود بود.

وی گفت: “اگر این واکسن به همه کمک می کند ، عکسبرداری کنید.” “تو نمی خواهی مثل من به سرانجام برسی.”

جکسون یادبود یکی از پنج بیمارستانی در فلوریدا است که واکسن را تجویز می کند. اگرچه به آنها گفته شد كه فقط در اواسط دسامبر می توانند به آنجا برسند ، اما رئیس داروخانه بیمارستان به CBS News گفت كه آنها در صورت لزوم آماده رفتن فردا خواهند بود.

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*