نحوه خرید در شرکت های متعلق به بلک در تعطیلات


در حالی که آمریکایی ها برای تعطیلات آماده می شوند ، کمپین های رسانه های اجتماعی از مشتریان می خواهند که برای جبران تأثیرات مخرب اقتصادی ویروس کرونا.

اگرچه بیماری همه گیر صاحبان مشاغل با هر اعتقاد و رنگی را تحت تأثیر قرار می دهد ، اما شرکت های سیاهپوست خصوصاً تحت تأثیر قرار می گیرند. بیش از 440،000 موسسات متعلق به سیاه پوستان دارند فروشگاه بسته برای همیشه لطفا برای امسال و دیگران انتظار می رود که دنبال کنند.

پشتیبانی از مشاغل سیاه و سفید یک فرآیند سه مرحله ای است – همه این کارها را می توان از طریق راحتی و امنیت خانه انجام داد: یک شرکت پیدا کنید ، یک خرید انجام دهید و سپس یک بررسی را منتشر کنید.

به مشاغل متعلق به Black متصل شوید

افرادی که به دنبال یک شرکت پشتیبانی هستند می توانند به سایت هایی مانند WeBuyBlack ، Support Black Owned و Official Black Wall Street مراجعه کنند. آنها از بزرگترین و تثبیت شده ترین مکانهای کشور هستند که توسط کارآفرینان رنگارنگ نشان داده می شوند.

مندی بومن ، که پنج سال پیش راه اندازی Black Wall Street رسمی کرد ، گفت که وی وب سایت خود را پس از تماشای بسته شدن بیش از حد بسیاری از شرکت های متعلق به سیاه پوستان در بروکلین راه اندازی کرده است. بلک وال استریت رسمی به خریداران این امکان را می دهد تا از بین لیست ملی شرکت ها ، از جمله شرکت هایی که خدمات مراقبت از کودکان ، برنامه ریزی رویدادها و آموزش های شخصی را ارائه می دهند ، انتخاب کنند. بومن گفت: این سایت به صاحبان مشاغل کوچک کمک می کند تا با مشتریانی ارتباط برقرار کنند که ممکن است در غیر این صورت آنها را جذب نکرده باشند.

شهرها ، از جمله هوستون و شیکاگو همچنین دایرکتوری های محلی ایجاد کرده اند. کاترین پرسلی ، مدیر لیست تجاری کانزاس سیتی ، گفت BuyBlackKC.org به عنوان راهی برای گردش پول در جامعه سیاهپوستان آغاز شد ، اما به منبع سفر گسترده تری تبدیل شده است.

پرسلی گفت: “وقتی افرادی داریم که از شهر به اینجا می آیند و می خواهند از مشاغل سیاه پوست حمایت کنند ، آنها به فهرست مراجعه می کنند.”

چیزی بخر

بومن و پرسلی گفتند ، صاحبان بازار سیاه تقریباً هر آنچه را كه خریداران امسال به دنبال آن هستند ، از كتاب ، لباس و وسایل الكترونیكی گرفته تا مواد غذایی ، جواهرات و موارد دیگر ، می فروشند. گری کانینگام ، مدیرعامل موسسه غیرانتفاعی Prosperity Now ، که برای امنیت مالی در جوامع اقلیت تلاش می کند ، گفت: این شرکت ها سفارشات آنلاین را می پذیرند و می توانند محصولات را در هر مکان تحویل دهند.

کانینگام گفت: “این محصولات به همان اندازه خوب یا بهتر از هرجای دیگر هستند.” “برای کسانی که می گویند می خواهند از مشاغل Black حمایت کنند ، این یک کار عینی و فوری است که آنها می توانند انجام دهند.”

در شبکه های اجتماعی ، خریداران عکسهایی از کالاهایی را که از Black خریداری کرده اند هنگام استفاده از #buyblack ، #supportblackbusbuss Business یا #blabbusiness ارسال می کنند. این هشتگ ها مدت ها قبل از سال 2020 وجود داشته است ، کارآفرینان گفتند ، اما پس از گسترش اعتراضات Black Lives Matter در سراسر کشور پس از قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس ، استفاده از آنها به سرعت افزایش یافت.

بر اساس نظرسنجی اخیر اتحادیه بانک ، خریداران گفتند که در سال جاری احساس مسئولیت بیشتری در حمایت از مشاغل محلی دارند. بیش از نیمی از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار داشتند که آنها به طور خاص قصد خرید در یک تجارت کوچک و متعلق به اقلیت را دارند.

پرسلی گفت ، خرید از مشاغل سیاه فقط یک معامله نیست. “این به این شرکت ها و خانواده هایشان این توانایی را می دهد که خود را در میان همه اتفاقات نگه دارند.”

پخش کن

کارآفرینان سیاه پوست مشتریان راضی را تشویق می کنند تا تجربه مثبتی درباره شرکت خود در شبکه های اجتماعی ارسال کنند. رون باسبی ، رئیس اتاق های سیاه آمریکا گفت: بسیاری از مصرف کنندگان همچنان می خواهند در شرکت های متعلق به سیاه پوستان خرید کنند.

باسبي گفت: “هنگامي كه اين بررسي مثبت را ارائه مي دهيم ، اين معناي جهان براي اين صاحب مشاغل است.”


هزینه بالای نژادپرستی سیستمی

02:58

استیسی رابرتز ، که در دانشگاه آگوستا مدیریت تجارت را تدریس می کند ، گفت بسیاری از شرکت های کوچک سیاه پوست توانایی خرید تبلیغات تلویزیونی و سایر روش های تبلیغاتی را ندارند. وی گفت ، این مشاغل به تبلیغات دهان به دهان در قالب پست های رسانه های اجتماعی بستگی دارد.

رابرتز گفت ، بهترین تعارف در شبکه های اجتماعی ، ارسال پست در فیس بوک یا توییتر با تصویر صاحب کالا یا تجارت است.

رابرتز گفت: “هر نوع اطلاعاتی که آنها بتوانند از افراد معتمد دریافت کنند بسیار ضروری است.” “آنها واقعاً به آن احتیاج دارند زیرا مانند پیشنهادی است و طلایی است.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*