[ad_1]

روز جمعه ، CBS News پیش بینی کرد که بر اساس داده های نهایی نهایی ، که اکنون از شهرستان ها است ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب برنده احتمالی جورجیا است. این در حالی است که جورجیا بازشماری مجدد را انجام می دهد. آقای بایدن 16 رأی انتخاباتی گرجستان را به انتخاب خود اضافه كرد كه در مجموع 306 رئیس جمهور منتخب شدند. مدیر خبرها و انتخابات CBS News Anthony Salvanto. CBS News همچنین بر اساس گزارش های اضافی که اکنون از شهرستان های او است ، رئیس جمهور ترامپ برنده کارولینای شمالی است. ترامپ رأی انتخاباتی کارولینای شمالی را به نمره 232 اضافه کرد. اواخر روز پنجشنبه ، CBS News همچنین آقای بایدن را در آریزونا برنده پیش بینی کرد. 306 رأی انتخاباتی رئیس جمهور منتخب به 232 رأی انتخاباتی آقای ترامپ آنچه را که در انتخابات 2016 به وجود آمده بود برعکس خواهد کرد. CBS News ، همکار تولید واحد سیاسی Sarah Ewall-Wiceزمانی که آقای ترامپ 306 رأی انتخاباتی و هیلاری کلینتون 232 رأی انتخاباتی به دست آورد.

ساعت انتقالی

JOE BIDEN انتخاب شده توسط رئیس

قبل از اظهارات آقای ترامپ در مورد Operation Warp Speed ​​، وی قصد داشت واکسن ویروس کرونا را در صورت وجود توزیع کند ، آقای بایدن از دولت فعلی خواست که تمرکز کند. بایدن در بیانیه ای گفت: “من رئیس جمهور تازه انتخاب شده هستم ، اما تا سال آینده رئیس جمهور نخواهم شد. بحران تاریخ های تقویم را رعایت نمی كند ، در حال حاضر در حال تسریع است.” اکنون دولت فعلی به اقدامات فوری نیاز دارد – با شناخت جدی بودن وضعیت فعلی. “او همچنین با خستگی همه گیرانه همدرد است و فاصله اجتماعی ، شستن دست و ماسک های صورت را تشویق می کند. وی نوشت: “من می فهمم كه این كار آسان نیست. من می دانم كه مردم خسته اند. اما این برای همیشه دوام نخواهد داشت.” در اوایل روز جمعه ، تیم انتقال بایدن اولین به روزرسانی خود را در مورد روند انتقال انجام داد ، که در حال حاضر با عدم پذیرش دولت ترامپ در اداره خدمات عمومی از “تثبیت” بایدن به عنوان برنده انتخابات مانع می شود. در اوایل هفته ، بایدن پیامدهای انتقال خود را نادیده گرفت ، اما گزارشگر کمپین CBS News بو اریکسون گزارش داد که روز جمعه ، مقامات ارشد در حال انتقال نگرانی هایی را در مورد اینکه اطلاعات کمی با دولت آینده به اشتراک گذاشته می شود ، مطرح کردند. مشاور موقت جن پسکی بر پیامدهای بالقوه امنیت ملی تأکید کرد ، زیرا آقای بایدن جلسات امنیتی دریافت نکرد. وی توضیح داد: “شما نمی دانید آنچه را نمی دانید ،” بنابراین ، پساکی اقدامات قانونی بالقوه را از مرحله انتقال منتفی نمی داند ، اما تصدیق کرد که این “اولویت” رئیس جمهور منتخب نبوده است. در همین حال ، آقای بایدن دیدارهای خود با مشاوران ارشد کاخ سفید و انتصابات کابینه را طی چند هفته آینده ادامه خواهد داد. او در خانه ساحلی خود در ساحل Rehoboth ، دلاور اقامت دارد.

PRESIDENT DONALD TRUM

آقای ترامپ در اولین سخنرانی عمومی خود از زمان اعلام مسابقه ریاست جمهوری سال 2020 ، موفقیت عملیات Warp Speed ​​را برجسته و اعلام كرد كه “بلافاصله پس از آوریل ، واكسن برای كل مردم در دسترس خواهد بود ، مگر در مناطقی مانند نیویورك.” “فرماندار اندرو کوومو در ماه سپتامبر اعلام کرد که نیویورک یک گروه کاری مستقل از دانشمندان و متخصصان بهداشت برای بررسی هر واکسن ویروس کرونا ویروس کرونا قبل از توزیع آن ایجاد خواهد کرد. CBS News در 7 نوامبر پیش بینی کرد که بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود. از طرف دیگر ، آقای ترامپ كمتر به آینده سیاسی خود اشاره كرد ، غیر از اینكه دولت وی را در میان جهش ركوردی ویروس های کرونا در سراسر كشور “مسدود” نمی كند. خبرنگار کمپین CBS News ، نیکول اسگانگا. رئیس جمهور فکر کرد: “چه کسی می داند دولت چگونه خواهد بود؟ حدس می زنم زمان نشان خواهد داد.” “من می توانم به شما بگویم که این دولت جلوی آن را نمی گیرد.” پیشنهاد انتخاب مجدد رئیس جمهور پس از یک سری مکالمه تلفنی شوخی با مقامات خط و شواهد صفر از کلاهبرداری گسترده رای دهندگان ، خط تلفنی انتخابات آنها را پس گرفت. . با نزدیک شدن به پایان کارکنان ستاد مبارزات انتخاباتی در 15 نوامبر ، نبرد قانونی رئیس جمهور بدون نیروی کار عملیاتی ادامه دارد.

مبتکران

رئیس جمهور پیشین باراک اوباما

باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین گفت حمایت از جمهوری خواهان از ادعاهای بی اساس آقای ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات “ناامیدکننده” است. وی گفت: “بدیهی است که آنها تصور نمی کردند این یک کلاهبرداری است زیرا طی دو روز اول چیزی در این باره نگفته اند.” CBS This Morning لنگر گایل کینگ. “اما این صدمه دیده است زیرا آنچه اتفاق می افتد این است که انتقال مسالمت آمیز قدرت ، این تصور که هر یک از ما که یک دفتر منتخب را در اختیار داریم ، خواه شکارچی سگ باشیم یا رئیس جمهور ، نوکر مردم هستیم. این موضوعی موقتی است. کار کردن ” آقای اوباما با مجری برنامه “CBS This Morning” به گفتگو نشست. اسکات پلی “60 دقیقه” برای اولین مصاحبه های تلویزیونی خود از انتخابات 2020 قبل از انتشار خاطرات جدید خود ، سرزمین موعود. صحبت کردن با پادشاهرهبر سابق جهان گفت روسای جمهور “بالاتر از قوانین نیستند”. وی گفت: “ما بالاتر از قانون نیستیم ، این جوهره دموکراسی ماست.” اطلاعات بیشتر را از صندلی رئیس جمهور سابق اینجا بخوانید.

کشور به تفکیک کشور

آریزونا

ستاد انتخاباتی ترامپ روز جمعه اذعان کرد که دادخواست آنها به دنبال بازبینی دستی تعداد کمی از آرا rejected رد شده در آریزونا پس از دادرسی طولانی دادگاه در روز پنجشنبه ، هیچ کاری برای بهبود چشم انداز رئیس جمهور در این ایالت نمی کند. خبرنگار کمپین CBS News الکس تین. CBS News از جمله سازمان های خبری بود که مدت ها مسابقه را در ایالت سرخ بایدن برای یک شب اعلام کرد و آقای ترامپ با حدود 11000 رأی در این ایالت به دموکرات باخت. تعداد آرا disp مورد اختلاف در پرونده GOP کمتر از 200 رای بود. وکلای مبارزات انتخاباتی ترامپ روز جمعه نوشتند: “از پایان جلسه استماع دیروز ، شمارش آرا در سراسر کشور حکم دادگاه درباره رای دهندگان ریاست جمهوری را غیرضروری کرده است.”

میشیگان

قاضی در وین کانتی ، میشیگان ، درخواست ممیزی نتایج انتخابات شهرستان و جلوگیری از تأیید نتایج هیئت مدیره شهرستان را رد کرد. مطابق با خبرنگار کمپین CBS News آدام بروستر، چالش ناشی از دو رای دهنده در میشیگان بود ، نه از مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ. این پرونده متکی به استشهادات افرادی بود که تخلفات را در مرکز غیبت دیترویت گزارش کردند ، اما قاضی گفت که این افراد روند را اشتباه درک کرده اند. قاضی تیموتی کنی نوشت: “تفسیر شاکیان از وقایع نادرست و غیرقابل اعتماد است.” “تعلیق مراحل صدور گواهینامه در داخل Canvassers در وین کانتی برای این دادگاه یک اقدام قضایی بی سابقه است.”

پنسیلوانیا

امروز ، مبارزات انتخاباتی ترامپ و جمهوری خواهان شکست های حقوقی دیگری را در پنسیلوانیا متحمل شدند. گزارش ستاد خبری CBS گزارش داد كه دادگاه تجدیدنظر فدرال فیلادلفیا امروز ، جیم بوگنت ، نامزد كنگره GOP مبنی بر انداختن حدود 10 هزار برگ رأی گیری از طریق نامه الکترونیکی هنگام ورود آنها به عنوان بخشی از تمدید سه روزه دادگاه عالی ایالتی ، درخواست ریختن را رد كرد. اخبار زک هوداک. رئیس دادگاه منطقه بروکس اسمیت در بیانیه ای به نمایندگی از هیأتی متشکل از سه قاضی نوشت: “همه گیری همچنین چالش های منحصر به فردی را از نظر مکان و نحوه رأی دادن شهروندان و زمان و نحوه آرا tab آرا ball آنها ایجاد کرده است.” . بوگنت به سختی در مقابل رئیس جمهور فعلی فعلی مت کارترایت در شمال شرقی پنسیلوانیا شکست خورد. GOP پنسیلوانیا نیز در دادگاه عالی ایالات متحده درخواست تجدیدنظر مشابهی دارد و ستاد انتخاباتی ترامپ در این امر مداخله کرد. همچنین روز جمعه ، دادگاه عمومی پلاسال فیلادلفیا پنج درخواست تجدیدنظر در مبارزات انتخاباتی ترامپ را علیه تصمیم کمیسیون انتخابات برای شمارش آرا with با امضا یا تاریخ از دست رفته رد کرد. در نتیجه ، حدود 8000 برگه رای گیری از طریق پست کنار گذاشته نمی شود. علاوه بر این ، یک قاضی شهرستان مونتگومری فرجام خواهی مبارزات انتخاباتی ترامپ به کمیسیون انتخابات منطقه را رد کرد ، که کمیته انتخاب 600 رای با “نقص” را انتخاب کرد. در جلسه دادگاه روز دوشنبه ، قاضی از جاناتان گلدشتاین ، وكیل نماینده مبارزات انتخاباتی ترامپ ، پرسید كه آیا هیئت مدیره را به كلاهبرداری متهم می كند وقتی كه می گوید آنها در “یك طرح” دست دارند. گلدشتاین گفت که وی از هیچ کلاهبرداری اطلاعی نداشته است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی