نویسنده «پایتخت» در سریال ماورایی * صحت نیوز حضور یافت


نام حسن ساخت مجموعه های تلویزیونی مانند پفتک، دودهکش، علی البالد، دیور به دیر و مهندس بچهچاچ مای خرد را برعهده دارد و در حال حاضر توسعه و نظارت فیلم را بر عهده دارد. وی اعلام می کند نگارش این سریال به پایان رسیده و به زودی تولید می شود.

او آخرین وضعیت نویسندگی سریال «رستگاران» را برای ما توضیح داد.

وی گفت: مدتی به تنهایی به عنوان طراح روی پروژه کار کردم تا اینکه گفتند می خواهند کار سریعتر انجام شود.

وی در تجلیل از ژست خود با مسعود ده نمکی نیز گفت: اگر انسان بودی برای من دردناک بود و تو بودی که باید با هم به روستاگران می رفتی. خودم، همیشه ترجیح می‌دهم وقتی کاری را به دست می‌آورم و صاحب آن کار می‌شوم، آن را دوست داشته باشم. من یک نسخه قدیمی از «کوهان کوه ها» داشتم که مبنای ساخت سریال جدید «ناجی ها» بود. داستان رستگاران را خودم توسعه دادم و امیدوارم سریال پرمخاطبی باشد.

این نویسنده سینما درباره تجربه نویسندگی سریال خارجی نوشت: من تجربه نویسندگی سریال خارجی را نداشتم و همیشه دوست داشتم فضای خارجی را تجربه کنم. خدا را شکر تک تک کارهایم برای تلویزیون بیشترین صحبت را داشته است. «رستگاران» هم به نظر من کار متفاوتی است و در اکران و روی آنتن خوب خواهد بود. تولیدات زیادی در این سریال وجود دارد، سعی کردم نگاه جدیدی به بحث داشته باشم و فکر می کنم این سریال در این ژانر حرف های بیشتری برای گفتن دارد.

حسن وارسته در Aayon-Kurdi KKKKKKKKRD گفت: امیدوارم تلویزیون به روزهای شکوه گذشته خود بازگردد و بینندگان را دوباره خوشحال کند. خدا خیرتون بده امیدوارم خوب و طولانی باشه.

حتما بخوانید:
یک شهر ژاپن برای ترساندن خرس های وحشی ربات های غول پیکر Monster Wolf دارد

انتهای پیام

Leave a Comment