نیویورکر پس از حادثه قرار گرفتن در معرض دید بزرگ ، جفری توبین ، نویسنده کارمندان را اخراج کرد


نیویورکر پس از آنکه جفری توبین ، نویسنده قدیمی کارمندان خود را در ماه گذشته در یک کنفرانس بزرگنمایی فاش کرد ، اخراج کرد وی قبلاً برکنار شده و همچنین از CNN در مرخصی است و در آنجا تحلیلگر اصلی حقوقی شبکه خبری کابل است.

تووبین روز چهارشنبه در توئیتر نوشت: “من امروز پس از 27 سال کار نویسندگی توسطNewYorker اخراج شدم. من همیشه مجله را دوست خواهم داشت ، دلم برای همکارانم تنگ خواهد شد و از خواندن کارهای آنها لذت خواهم برد.”

در یادداشتی ، استن دانکن ، مدیر عامل شرکت Conde Nast نوشت که “تحقیقات درباره جفری توبین به پایان رسیده است و در نتیجه وی دیگر با شرکت ما ارتباط ندارد.”

دانکن گفت: “من می خواهم به همه اطمینان دهم که مسائل مربوط به محل کار را جدی می گیریم. ما متعهد هستیم محیطی را ارتقا دهیم که همه احساس احترام کنند و از استانداردهای رفتاری ما پیروی کنند.”

توبین ، 60 ساله ، یکی از مشهورترین نویسندگان و مفسران حقوقی است. او وكیل سابق وزارت دادگستری است كه در مورد نیویوركر در مورد همه چیز ، از دادگاه ترور OJ Simpson گرفته تا جلسات استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، كتاب نوشته است.

او از سال 2002 در CNN بوده و نویسنده چندین کتاب است که اخیراً در ماه آگوست منتشر شده است ، “جنایات واقعی و جنایات واقعی: تحقیقات دونالد ترامپ”. کتاب 1996 او ، The Run of his Life: The People v. OJ Simpson ، در یک مجموعه FX اقتباس شد.

حتما بخوانید:
6/12: اسلاوی ، لایت فوت ، لیندر ، گوتلیب ، کربس


چگونه با “خستگی بزرگنمایی” کنار بیاییم

06:32

توبین متوقف می شود از نیویورکر در 15 اکتبر. معاون ابتدا اعلام کرد که در هنگام ملاقات بزرگنمایی با کارمندان رادیوی نیویورکر و WNYC در معرض دید وی قرار گرفته است.

توبین به Vice گفت كه “با باور كردن من دور از دوربین هستم ، اشتباه شرم آور احمقانه ای مرتكب شد” و افزود ، “من از همسر ، خانواده ، دوستان و همكارانم عذرخواهی می كنم.”

او به فروشگاه جدید گفت: “من باور داشتم كه خودم را در زوم نمی بینم.” “فکر کردم هیچ کس از تماس زوم نمی تواند من را ببیند. فکر کردم فیلم بزرگنمایی را بی صدا کرده ام.”

-این تاریخچه برای تنظیم تاریخ تعلیق توبین به روز شده است.


منبع: elitenews.ir