نیک سبان ، سرمربی آلاباما بار دیگر آزمایش COVID-19 مثبت است


نیک سبان ، سرمربی آلاباما نتیجه مثبتی دارد کووید -19 CBS Sports گزارش می دهد. صبان داشت قبلا آزمون های مثبت در ماه اکتبر ، اما سه تست بعدی منفی بود ، که نشان می دهد نتیجه مثبت کاذب است.

طبق گزارش CBS Sports ، صبان می گوید که علائم خفیف دارد ، “شاید آبریزش بینی باشد” و آخر هفته تمرین نمی کند. سابان اظهار داشت که استیو سارگسیان ، هماهنگ کننده حمله ، نقش بیشتری در بازی آینده Crimson Tide بازی خواهد کرد. آلاباما ، که در حال حاضر شکست ناپذیر است و در کشور اول است ، قرار است روز شنبه با 22 امتیاز بایگانی Auburn بازی کند.

صبان روز چهارشنبه گفت: “ما از این اتفاق متنفر بودیم ، اما همانطور كه ​​قبلاً بارها گفتم ، شما باید امسال می توانستید با وقفه ها روبرو شوید و بازیکنان ما در این امر کاملاً بالغ بودند.” “بنابراین ما فقط می خواهیم به بهترین شکل ممکن ادامه دهیم. آنها تیم بسیار خوبی دارند و در حال حاضر واقعاً خوب بازی می کنند ، بنابراین این یک چالش برای ما خواهد بود. ما فقط باید یک آمادگی عالی داشته باشیم و بازیکنان خود را در بهترین موقعیت قرار دهیم. برای موفق شدن. ”

صبان گفت که هیچ کس دیگر در این هفته آزمایش مثبتی در تیم انجام نداده است ، اما مطمئن نیست که آیا پروتکل های ردیابی تماس تیم دیگران را مجبور به از دست دادن بازی می کند.

صبان گفت: “ما در طول جلسات همه ما 6 فوت فاصله داریم.” “ما جلسات کارمندان را در اتاقهای بزرگ داریم. همه موظف هستند و همه ما ماسک می زنیم. همه بازیکنان در جلسات ماسک می پوشند. بدیهی است که آنها ردیابی تماس را انجام خواهند داد ، اما اگر مشکلی ببیند به تماس ردیابی بستگی دارد. بنابراین من واقعاً نمی توانم بگویید که چه تصمیمی براساس آن اتخاذ خواهد شد. اما براساس نحوه مدیریت امور در داخل ساختمان ، من مشکلی از نظر مربیان و بازیکنان نمی بینم. اما این به آنها بستگی دارد. ”

صبان گفت که نمی داند چگونه ویروس را آلوده کرده است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*