هجوم سراسری ویروس کرونا در سراسر کشور بیمارستان ها را به لبه پرتگاه سوق داده است


فرشتگان – بیش از 85،000 آمریکایی در این بیمارستان بستری هستند ویروس کرونا، با توجه به داده های حاصل از پروژه ردیابی COVID ، برای چهاردهمین روز متوالی یک رکورد جدید ثبت می کند. گزارش جدیدی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده می گوید که بیش از 1000 بیمارستان در سراسر کشور دارای کمبود نیرو هستند. اینها شامل بیمارستانهایی مانند Stormont Vail در Topeka ، کانزاس است که اکنون ظرفیت بیش از 100 بیمار مبتلا به COVID-19 را دارد.

“آنچه مرا نگران می کند دو هفته دیگر است شکرگذاری و موارد زیادی وجود دارد که در نهایت به ما یا سایر بیمارستانها می رسد و هیچ تختی وجود ندارد. “

بخش مراقبت های ویژه سنت لوئیس ، دکتر کنت رمی ، ویدئویی تهیه کرد که آخرین لحظات بیمار ویروسی کرونا را قبل از رفتن به دستگاه تنفس نشان می دهد.

در این ویدئو شنیده می شود: “این چیزی است که به نظر می رسد وقتی 40 بار در دقیقه نفس می کشید.”

ریمی در پاسخ به این س ifال که آیا لحظه خاصی باعث ایجاد این ویدئو شده است ، پاسخ داد: “من در واقع با حدود 11 خانواده مختلف تماس گرفتم تا نیمه شب به آنها بگویم که عزیزانشان در اثر COVID تسلیم شده است. این یکی از بدترین تماس های تلفنی است که می توانید برقرار کنید. “

در سراسر کشور ، تعداد حیرت انگیز است. فقط در دو هفته گذشته ، تقریباً 30٪ افزایش در موارد COVID-19 در میان کودکان در سراسر کشور مشاهده شده است. اما بیماری های جدی در کودکان هنوز نادر است.

اکنون با افزایش تعداد کشته شدگان در این شهر ، 14 سردخانه متحرک در ال پاسو ، تگزاس وجود دارد. و 27 نفر در خانه جانبازان در لاسال ، ایلینوی درگذشتند.

که در کالیفرنیا، شهردار لس آنجلس گفت که موارد در شهر او به سرعت در حال افزایش است که تا کریسمس آنها از تخت بیمارستان خارج می شوند. لس آنجلس در حال بررسی قفل است ویروس کرونا موارد در سراسر کشور پرش می کنند. ناهار خوری خصوصی از چهارشنبه ممنوع است.

دولت فدرال گفته است که کمک در راه است. روز سه شنبه ، الکس هازارد ، وزیر بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد بیش از 6 میلیون دوز از واکسن فایزر ممکن است پس از تأیید در 10 دسامبر منتشر شود.

هازارد گفت: “ما انتظار داریم كه واكسن های كافی تا پایان دسامبر برای واكسین كردن افراد آسیب پذیرتر وجود داشته باشد.” “تا پایان ماه ژانویه ، ما فکر می کنیم به اندازه کافی برای واکسیناسیون شهروندان سالخورده و همچنین کارکنان بهداشتی خود خواهیم داشت.”

شوهر مارینا بورچاگا ، پل ، در اوایل ماه نوامبر پس از چهار ماه مبارزه با ویروس کرونا درگذشت. او این پیام را برای کسانی که قصد شرکت در مجالس جشن را دارند ، داشت:

“چه اتفاقی می افتد اگر این آخرین شکرگذاری شما با یکی از عزیزان شما باشد؟ خوب ، من نمی خواهم کسی باشم که آن را آخرین شکرگذاری برای عزیزم قرار دهم.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*