هدایای وهم آور: اسباب بازی هایی که بچه ها و قهوه سازها را جاسوسی می کنند و عادت های شما را دنبال می کنند


برخی از هدایای تعطیلات جشن بیشتری نسبت به بقیه دارند ، در حالی که کسانی که کاربران آنها را تماشا می کنند قطعاً کمتر دیده می شوند.

بنابراین می گوید بنیاد Mozilla ، یک سازمان غیرانتفاعی در پشت مرورگر FireFox ، که اخیراً راهنمای حفظ حریم خصوصی سالانه خود را منتشر کرده است تا نگرانی های احتمالی در مورد امنیت و حریم خصوصی بسیاری از محصولات مرتبط با اینترنت را برجسته کند.

به عنوان مثال ، یک قهوه ساز هوشمند که به گفته موزیلا می تواند استراق سمع کند ، یا یک ردیاب تناسب اندام که صدای صدای کاربر خود را اندازه گیری می کند در حالی که به عکس هایی با لباس پوشیده نیاز دارید. هر دو از 37 محصول مرتبط با مارک “هشدار حریم خصوصی” از 136 مورد بررسی شده توسط این گروه هستند.

اشلی بوید ، معاون حمایت و مشارکت موزیلا ، به CBS MoneyWatch گفت: “در چهار سالی که این راهنما را منتشر کرده ایم ، به شرکت ها گفته شده است که مصرف کنندگان واقعاً به حریم خصوصی اهمیت می دهند.”

این راهنما محصولی را شناسایی می کند که از حداقل استانداردهای امنیتی موزیلا برخوردار نیست ، که شامل رمزگذاری ، به روزرسانی امنیتی خودکار ، رمزهای عبور قوی ، سیستم مدیریت آسیب پذیری و سیاست حفظ حریم خصوصی قابل دسترسی است. وی همچنین اشاره کرد که کدام محصولات از هوش مصنوعی برای تصمیم گیری در مورد مصرف کنندگان استفاده می کنند ، که بوید گفت که مردم باید از آنچه اتفاق می افتد آگاه باشند.

در اینجا برخی از محصولات مرتبط با اینترنت وجود دارد که به گفته موزیلا می توانند حریم خصوصی افراد را تهدید کنند و همچنین پاسخ های این شرکت در مورد نگرانی ها و انتقادات خاص این گروه درباره حریم خصوصی است.

قهوه ساز هوشمند ساحل همیلتون

دستگاه قهوه WiFi که با دستیار Alexa آمازون یکپارچه شده است ، با دریافت دستور صوتی ، فنجان های جاوا را شروع می کند. کمتر مشخص است که آیا مصرف کنندگان می توانند اطلاعات شخصی خود را حذف کنند یا حتی چند فنجان نوشیدنی جو ممکن است ارزش پیگیری توسط بازرگانان را داشته باشد.

موزیلا گفت: “ما حتی به سختی حتی سیاست حفظ حریم خصوصی را برای آنها پیدا کردیم.” این محصول همچنین مطابق با استانداردهای اصلی امنیتی موزیلا نیست ، “به گفته بوید” که از یک شرکت بزرگ مانند همیلتون تعجب آور است “.

همیلتون بیچ “اطلاعات شخصی خود را از طریق دستگاه قهوه مجهز به الکسا جمع آوری نمی کند” ، وی سخنگوی شرکت را از طریق ایمیل ارسال کرد و نام های کاربری ، آدرس ها و شماره تلفن ها را به عنوان داده هایی که جمع آوری نکرده است ، ذکر کرد. “از آنجا که ما این اطلاعات را جمع آوری نمی کنیم ، نمی توانیم پیشنهاد حذف آنها را بدهیم.”

همیلتون همچنین ادعای موزیلا در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی خود را رد کرد و گفت که “کاربر باید هنگام تنظیم آن را بخواند و از طریق تنظیمات موجود در برنامه همچنان در دسترس است.”

121619434-3314600495293127-1764529524691260035-o.jpg

ساحل همیلتون


KidKraft آمازون 2 و در 1 آشپزخانه و بازار

مجموعه لوازم چوبی و آشپزخانه 300 دلاری که برای جوانان 3 ساله طراحی شده است و دارای خودآزمایی ، اسکنر هوشمند در حال کار ، یخچال ، فریزر و شیرآلات هوشمند است. خریداران همچنین می توانند یک اسپیکر هوشمند الکسا (به صورت جداگانه فروخته شده) به همراه سنسورهای RFID اضافه کنند.

آمازون اظهار داشت که الکسا محصولات ، محتوا یا خدمات را برای کودکان تبلیغ نمی کند و یا اطلاعاتی را درباره کودکان جمع آوری نمی کند. این ممکن است درست باشد ، اما موزیلا ابراز نگرانی کرده است که آمازون به صراحت از این به عنوان بخشی از سیاست های خود نام نبرد. این گروه همچنین نتوانست تأیید کند که آیا محصول KidKraft حداقل استانداردهای امنیتی خود را دارد یا خیر.

وی گفت: آمازون به نگرانی های موزیلا پرداخته و گفته است والدین كنترل فعال سازی الكزا را دارند و می توانند “هر زمان از طریق برنامه الكسا یا از طریق مركز حریم خصوصی الكسا ضبط های صوتی مرتبط با حساب خود را مشاهده و حذف كنند. بلندگو در ایمیل .

KidKraft همچنین قضاوت کرد. “هدف پشت این محصول این است که با محدود کردن امکان جستجو در اینترنت یا منابع خارجی با استفاده از الکسا ، تجربه الکسا را ​​تا حد ممکن پایدار نگه دارد ، در حالی که کودک او را ایمن نگه می دارد. نه فقط الکسا 2 – in-1 Kitchen & Market مهارت الکسا برای کودکان است (به این معنی که والدین باید آن را تأیید و فعال کنند) ، اما همچنین از دستورالعمل های دقیق محتوای تنظیم شده توسط آمازون پیروی می کند که متفاوت از مهارت های معمول است ، “سوزان روسو ، معاون رئیس KidKraft ، مارک تجاری و محصول نشان داد.

q.jpg
KidKraft Amazon Alexa 2 و 1 آشپزخانه و بازار را فعال می کند.

Amazon.com


کیت های ربات Ubtech Jim

ربات های قابل برنامه ریزی در هر شکل و اندازه از جمله Unicornbot با شاخ در دسترس هستند. مهم نیست که روبات ها چگونه به نظر می رسند ، پرچم های قرمز اطراف آنها شامل برنامه ای است که به دوربین ، میکروفون دسترسی پیدا می کند و مکان کاربر را ردیابی می کند و همچنین یک سیاست حفظ حریم خصوصی است که فقط برای وب سایت و نه برای دستگاه یا برنامه Jimu اعمال می شود.

موزیلا گفت: “اگر کودک شما با Unicornbot بازی می کند و دوربین روشن است و کودکی را که در حال بازی است ضبط می کند ، ما نمی دانیم که Ubtech چگونه از این ضبط ها استفاده می کند.”

Ubtech به درخواست نظر پاسخ نداد.

meebot-day-01-boys-room-0091-1200x800-84d8981.jpg
JIMU Robot: MeeBot Kit.

Ubtech


آمازون سلام

نوار تناسب اندام مملو از حسگرها و میکروفون ها برای ردیابی مراحل ، ضربان قلب ، خواب ، کالری و موارد دیگر ، Amazon Halo به شما گوش می دهد و با استفاده از یادگیری ماشینی میزان صدا ، انرژی و مثبت صدای شما را اندازه گیری می کند تا “به تقویت ارتباطات کمک کند ” به گفته موزیلا ، او همچنین می خواهد عکس هایی از شما در اسکی های شما برای ارزیابی چربی بدن داشته باشد.

آمازون می گوید که عکس ها پس از پردازش به طور خودکار از ابر پاک می شوند. اما با توجه به عدم امنیت عمومی اطلاعات شخصی در وب ، “قرار دادن یک عکس از آمازون در لباس زیر به نظر ایده بسیار وحشتناکی می رسد” ، به گفته مدیریت. بوید افزود: “این مسئله ما را خصوصاً نگران کرد.”

پاسخ آمازون به نگرانی های موزیلا طولانی بود: “محرمانه بودن در نحوه طراحی و ساخت Halo آمازون اساسی است. Tone یک ویژگی روشن است. میکروفون های Halo Band خاموش هستند و خاموش می مانند تا اینکه و در صورت تصمیم مشتری برای عضویت ، از Tone استفاده کنید. در صورت روشن شدن مشتری ، به راحتی و با فشار دادن دکمه نوار میکروفن ها در هر زمان خاموش می شوند. اگر سرویس گیرنده روشن شود ، نمونه گفتار Tone به صورت محلی روی تلفن مشتری پردازش می شود و پس از پردازش به طور خودکار پاک می شود تا هرگز به ابر نرود و هیچ کس هرگز آنها را نشنود. تصاویر اسکن بدن در ابر امن آمازون پردازش می شوند و به طور خودکار حذف می شوند ، بنابراین هیچ کس به جز مشتری هرگز آنها را نمی بیند. داده های سلامتی Amazon Halo برای بازاریابی ، توصیه های محصول یا تبلیغات استفاده نمی شود. ما داده های سلامتی Amazon Halo را به مشتریان نمی فروشیم. “

nzvlmjmzzdgt-cb415321707.jpg

آمازون


ربات هوشمند Dogness iPet

به گفته موزیلا ، یک ربات اسباب بازی متحرک برای حیوان خانگی شما ، یک دوربین و میکروفون موبایل متصل به اینترنت در خانه شما قرار می دهد – ظاهرا بدون استفاده از رمزگذاری.

بر اساس راهنمای سالانه هدایا ، “ما نتوانستیم تشخیص دهیم که ربات از حداقل استانداردهای امنیتی ما برخوردار است یا به نظر نمی رسد که داده های شما را رمزگذاری کند.” “و تنها سیاست حفظ حریم شخصی که پیدا کرده ایم در مورد وب سایت اعمال می شود ، نه دستگاه ، بنابراین ما نمی دانیم چه داده هایی را درباره شما جمع آوری می کند یا اینکه چگونه می خواهد از آنها استفاده کند.”

Dogness به درخواست نظر پاسخ نداد.

dogness-smart-pet-robot-reveiw.jpg
ربات هوشمند Dogness iPet.

وبلاگ بهترین خرید


پیچ و مهره هوشمند Schlage Sense

قفل هوشمند Schlage از اتصال بلوتوث برای باز کردن قفل درب شما استفاده می کند ، به این معنی که شما و تلفن شما برای کار باید حدود 30 فوت از ورودی فاصله داشته باشید. به گفته موزیلا ، فناوری بلوتوث برخی آسیب پذیری های امنیتی را آشکار کرده است ، که همچنین گفت Schlage به درخواست آن برای اطلاعات در مورد چگونگی محافظت از مصرف کنندگان پاسخ نداده است.

موزیلا افزود: “Schlage ممکن است اطلاعات شخصی شما را برای اهداف بازاریابی افشا کند ، که عالی نیست ، اما غیر معمول نیست.”

سخنگوی Schlage در نامه الکترونیکی پاسخ داد: “چه ما از ارتباطات BLE یا WiFi برای Schlage Sense Smart Deadbolt یا Schlage Encode Smart Wifi Deadbolt استفاده کنیم ، ما رمزگذاری اضافی را بالاتر و بالاتر از استاندارد اعمال کرده ایم. ما داده های کاربر را به اشخاص ثالث نمی فروشیم و محصولات مرتبط ما سیاست های حفظ حریم خصوصی را به مشتریان خود ارائه می دهند. “

سخنگوی Schlage اضافه کرد: “ما به کاربر این فرصت را می دهیم تا انتخاب کند که با حقوق داده خود چه کاری انجام دهد. او نحوه استفاده از محصولات ما را انتخاب می کند: یا با شرکا و اکوسیستم ها از طریق شبکه کار کنید ، یا به سادگی با اتصال قفل به خانه خود Wi-Fi. اگر کاربر به برنامه های شخص ثالث اجازه اتصال به قفل های هوشمند Schlage Sense یا Schlage Encode خود را بدهد ، همچنین باید به سیاست حفظ حریم خصوصی شخص ثالث مراجعه کند. “


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*