هر آنچه نوید محمدزاده روی فرش قرمز ونیز گفت / رویای من به حقیقت پیوست * سرخات نیوز


نوید محمدزاده بازیگر سینما که پس از پایان جشنواره فیلم بر خلاف برخی پیش بینی ها در رسانه ها و فضای مجازی ظاهر شد، سرانجام برای اکران فیلم «شب، داخلی، دیوار» روی فرش قرمز جشنواره ونیز حاضر شد. به کارگردانی وحید جلیوند.

به گزارش سرخات نیوز، این بازیگر سینمای ایران به همراه برادران جلیلوند و دیانا در نشست خبری فیلم «شب، نهار، دیوار» که در بخش رقابتی هفتمین و نهمین جشنواره سینمایی به نمایش درمی آید، حضور یافت. حبیبی بازیگران اصلی فیلم. .

در پاسخ به این سوال که آیا مشکلی دارید یا خیر، توضیح داد که به طور رسمی به او اطلاعی نداده اند و در حال حاضر مشغول بازی در سریال «بازیگر» است که ماندگار نیست.

او همچنین از احساسات خود پس از خواندن فیلم و اقداماتی که برای به دست آوردن شخصیت خود و ارائه به بهترین شکل ممکن در فیلم The Night In The Wall در نقش یک مرد نابینا برداشته است، گفت. اینطور شد که همیشه فکر می کنم اگر فرصت بازی در چنین فیلمی با فضایی متفاوت و با چنین شخصیتی که در سینمای ایران وجود ندارد، پیدا کنم، افتخار می کنم.

نوید محمدزاده گفت: من و دایانا حبیبی (بازیگر زن) جاهای زیادی تور و بازی کرده ایم. من در عرض دو ماه تقریباً 17 کیلوگرم وزن کم کردم، یک هفته رژیم سخت گرفتم زیرا تناسب اندام برایم بسیار مهم بود. قبل از تولید تمرینات زیادی ندیدم و زمانی که فیلمبرداری را شروع کردم فقط یک بار صحنه را دیدم و بعد از دو ماه که با شخصیتم در خانه بودم، آن مکان را خانه خودم دانستم.

حتما بخوانید:
بانک فدرال و خزانه داری از کنگره خواستارند اکنون در زمینه تسکین ویروس اقدام کند

این بازیگر 6 و نیم متر ادامه داد: آزمایش (شب، داخلی، دیوار) بی نظیر بود و بعد از این فیلم به آن فکر کردم. من خانواده، دوستان و شخصی را که دوست داشتم در زندگی بهتر می بینم و به شخص واقعی نزدیکتر شده ام. این یک سفر فوق العاده و معنوی برای من بود. خوشحالم که اینطور شد و این نقش فراتر از صحبت در مورد فیلم و بازیگری بود.

نوید محمدزاده خطباد خطاب به برادران جلیلوند گفت: «از اینکه فرصت بازی در این فیلم نصیبم شد بسیار سپاسگزارم و از کل تیم تشکر می کنم زیرا برای من قانون سکوت وجود داشت. وقتی برای شاهین عکس می‌گرفتم، در هیبت دوربین بودم و آن‌ها عرب بودند و همه می‌خواستند او را بزنند.

این بازیگر همچنین در بخشی دیگر از صحبت های خود در جشنواره فیلم گفت: اولین بار که فیلم را در دفتر دیدم یکی دو ساعت سکوت کردم و بعد با همسرم (فرشته حسینی) بیرون رفتیم. و ناگهان شروع به گریه کردم. زن پرسید: چه احساسی داری؟ و گفتم تمام آرزوهایی که از روزی که وارد تئاتر شدم در این فیلم به واقعیت تبدیل شد. خیلی خوشحالم که در این فیلم حضور داشتم.

هر آنچه نوید محمدزاده روی فرش کریمس ونیز گفت

انتهای پیام

Leave a Comment