هزاران راسو از ترس COVID از یک گور دسته جمعی در دانمارک نجات یافته اند


کپنهاگ – به سرعت نمونه ای از راسو در دانمارک به دلیل ترس از جهش ویروس کرونا ، با ظهور دوباره لاشه حیوانات از زمین ، کشور با وحشتهای جدیدی روبرو می شود. این پدیده شوم در یک میدان آموزش نظامی در خارج از شهر غربی هولستبرو مشاهده شد ، جایی که هزاران راسو در یک گور دسته جمعی موقت دفن شدند.

طبق گفته پلیس محلی ، اجساد به سطح زمین برخاسته و با فشار گازهای تجزیه بلند می شوند.

وزارت محیط زیست گفت که این راسو باید حداقل با پنج فوت خاک پوشانده شود ، اما طبق تلویزیون عمومی DR ، آنها فقط در حدود سه فوت عمق یک زمین خارج از هولستبرو دفن شده اند.

هزاران راسو کشته شده در محل آموزش Jydske Dragonregiment در نوئر فلدینگ در نزدیکی هولستبرو دفن شده اند
هزاران راسو در زمین آموزش Jydske Dragonregiment در Noerre Felding در نزدیکی هولستبرو ، دانمارک ، در تاریخ 12 نوامبر سال 2020 به خاک سپرده شده اند.

Morten Stricker / Ritzau Scanpix / روترها


لیف بروگر ، یک سیاستمدار محلی ، به جیلندز-پستن گفت: “مقامات با محیط ما بازی می کنند و از آن به عنوان زباله استفاده می کنند.”

علاوه بر ناامیدی ، حیوانات بیش از حد نزدیک دریاچه به خاک سپرده شدند و باعث نگرانی در مورد آلودگی فسفر و نیتروژن شدند ، اگرچه مقامات قول دادند که اوضاع را اصلاح کنند.

وزارتخانه اصرار داشت كه فرار گوسفندان از مقبره آنها “یك مشكل موقتی مربوط به روند پوسیدگی حیوانات است.”

این وزارتخانه گفت: “برای جلوگیری از مشکلات احتمالی برای حیوانات و مردم ، منطقه 24 ساعت شبانه روز نظارت می شود تا زمانی که حصار برپا شود.”

عکس ها و فیلم های این منظره وحشتناک در رسانه های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرده است ، به طوری که یکی از کاربران توییتر سال 2020 را “سال راسو قاتل جهش یافته زامبی” نامیده است.

یک راسو قفس شده در شیوع بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در یک مزرعه پرورش راسو در Gjoel ، شمال جوتلند مشاهده می شود
مقامات اداره دامپزشکی و مواد غذایی دانمارک و آژانس مدیریت اضطراری دانمارک در تجهیزات حفاظتی در یک شیوع ویروس کرونا (COVID-19) در یک مزرعه پرورش راسو در Gjoel ، Jutland شمالی ، دانمارک ، در 8 اکتبر 2020 مشاهده شدند.

Ritzau Scanpix / هنینگ باگر / روترها


در اوایل ماه نوامبر ، دانمارک – بزرگترین صادر کننده خز راسو در جهان – اعلام کرد که پس از کشف نسخه جهش یافته ویروس کرونا جدید ، بیش از 15 میلیون راسو در این کشور از بین خواهد برد و تصور می شود که اثر واکسن های آینده را تهدید می کند.

دو هفته پس از صدور این فرمان – البته در بحبوحه یک بحران سیاسی درباره قانونی بودن تصمیم – دولت هفته گذشته به این نتیجه رسید که تهدید بالقوه برای واکسن های انسانی “به احتمال زیاد در صورت عدم جهش جدید” خاموش شد “.

طبق آخرین اطلاعات ، بیش از 10 میلیون راسو در این کشور اسکاندیناوی کشف و ضبط شده است.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*