هزاران نفر بدون برق ، صدها نفر با آتش سوزی های جدید در کالیفرنیا تخلیه شدند


فرشتگان – تاسیسات جنوب کالیفرنیا تا صبح روز پنجشنبه برق ده ها هزار مشتری را قطع کردند تا خطر بروز جرقه های آتش سوزی جدید را کاهش دهند زیرا شعله های آتش جدید به طور مستقل ظهور می کند و صدها نفر را مجبور به تخلیه خانه های خود می کند. قطع برق و هزاران مورد دیگر در روزهای آینده با هدف کاهش خطر آتش سوزی بود زیرا منطقه در سانتا آنا دچار وزش باد شد ، که می تواند جرقه ها را به فاجعه تبدیل کند.

وی گفت ، هشدارهای پرچم سرخ برای خطرات شدید آتش سوزی روز پنجشنبه در بیشتر مناطق به دلیل رطوبت کم ، برس خشک استخوان و وزش باد از داخل کشور با سرعت ثابت تا 35 مایل در ساعت و شدت 50 تا 70 مایل در ساعت در دسترس بود. خدمات ملی هواشناسی.

بادهای شدید آتش پیوند را تحریک می کنند
یک ماشین در حال عبور به سمت شمال برای فرار از آتش سوزی باند هنگام عبور از جاده سانتیاگو کانیون در نزدیکی دره Silverado ، 3 دسامبر سال 2020.

لئونارد اورتیز / گروه رسانه نیوز / رجیستری اورنج کانتی / گتی


به گزارش سرویس هواشناسی ، اخطارها باید تا روز شنبه و با شدیدترین وزش باد در طول شب و ساعات اولیه صبح ادامه داشته باشد.

CBS لس آنجلس گفت: آتش سوزی در منطقه ای بیش از 2000 هکتار اواخر چهارشنبه شب در سیلورادو کانیون ، شرق ایروین رخ داد و صدها نفر را مجبور به ترک خانه های خود کرد.

آتش سوزی باند ، ناشی از آتش سوزی در خانه ، مدتی قبل از ساعت 11 شب در بلوک 29400 در جاده سیلورادو کانیون رخ داد. اوایل صبح پنجشنبه هنوز آتش نداشت.

طبق خدمات آتش نشانی شهرستان اورنج ، تخلیه های اجباری یک شبه برای Silverado Canyon ، Williams Canyon و Mojesca Canyon صادر شد و CBS LA گزارش داد که حداقل 10 جامعه دیگر تحت مشاوره تخلیه هستند.

تاسیسات در مناطق پرجمعیت قطع برق مشتریان را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه آغاز کرده اند تا از دمیدن اندام درخت به تجهیزات الکتریکی یا سرنگونی خطوط برق جلوگیری کند ، که باعث آتش سوزی های ویرانگر در سال های اخیر شده است.

در جنوب کالیفرنیا ، ادیسون نزدیک به 35000 مشتری را تا اوایل صبح پنجشنبه قطع کرده بود و در حال بررسی برق در مورد 260،000 مشتری در هفت شهرستان در طول دوره باد بود ، که ممکن است تا شنبه ادامه داشته باشد. این یکی از بزرگترین وقفه های ایمنی برنامه بود.

San Diego Gas & Electric تا چهارشنبه شب حدود 24000 مشتری را وصل کرد و 73،000 دیگر را هدف قرار داد.

این شرکت برق گفت: “ما تشخیص می دهیم که اتلاف انرژی ویرانگر است و ما واقعاً از مشتریان خود برای صبر و درکشان تشکر می کنیم.”

کاپیتان توماس شوت با کال فایر ، آژانس آتش نشانی ایالت کالیفرنیا گفت ، آتش سوزی در حدود 15 هکتار در شهرستان سن دیگو حدود 200 خانه را تهدید می کند و کارمندان در حال تخلیه آنها هستند. آپارتمانهای اطراف تحت مشاوره تخلیه بودند. KGTV گزارش داد ، این آتش سوزی که اواخر روز چهارشنبه گزارش شد ، به برخی خانه ها آسیب رساند.


آتش سوزی جنگل های بادآلود خواستار تخلیه است

02:28

کالیفرنیا قبلاً خودش را تجربه کرده است بدترین سال تاکنون برای آتش سوزی در جنگل ها. بیش از 6500 مایل مربع ، بزرگتر از منطقه ترکیبی کانتیکت و رود آیلند ، در آتش سوخت. حداقل 31 نفر کشته و 10،500 خانه و دیگر سازه ها آسیب دیده یا تخریب شده اند.

آخرین تهدید آتش سوزی در حالی است که بیشتر قسمتهای کالیفرنیا در اعماق زمین فرو می روند. تقریباً کل کالیفرنیای شمالی در خشکسالی شدید یا شدید قرار دارد ، در حالی که تقریباً تمام کالیفرنیای جنوبی به طور غیرمعمول خشک یا بدتر است.

آدام روزر ، کارشناس هواشناسی از خدمات هواشناسی سن دیگو ، گفت: “برخی از سالها باران می بارد که فصل آتش سوزی را فرو می نشاند. اما هنوز امسال نیست.”

وی گفت ، حداقل برای هفته و نیم آینده هیچ بارانی برای کالیفرنیای جنوبی پیش بینی نشده است.

کالیفرنیای شمالی ، که در پاییز امسال باران بیشتری را شاهد بود ، اما اخیراً منتظر آب و هوای خشک و باد نیست از آخر هفته جاری.
منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
در تیراندازی در یک مرکز خرید در واواتوسا ، ویسکانسین ، تعداد زیادی زخمی شدند