[ad_1]

مایکل اوسترهولم ، اپیدمیولوژیست برتر ، عضو ویروس کرونا ویروس جدید جو بایدن هیئت مشورتی، به آمریكایی ها نسبت به ایجاد “طوفان كامل” در پس زمینه امواج هشدار می دهد ویروس کرونا موارد در مناطقی از کشور است. Osterholm صبح امروز سه شنبه به CBS گفت که بیمارستان ها “در معرض ابتلا به موارد جدید” قرار دارند.

استر هولم گفت: “می دانید ، در روز کارگر 32000 مورد در روز در این کشور بودیم ، اکنون 120 تا 130،000 مورد در روز کار می کنیم.” “وقتی روزانه 200000 مورد را می گیریم ، اصلا تعجب نکنید.”

اوسترهلم ، مدیر مرکز تحقیقات و سیاست های بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا ، یکی از 13 متخصص بهداشت عمومی است که بایدن روز دوشنبه به عنوان گروه ویژه خود منصوب کرد. هدف کلی هیئت مشاوره مشاوره دادن به رئیس جمهور آینده در مورد بهترین اقدامات در مورد بیماری همه گیر خواهد بود.

اگرچه وی اظهار داشت که برای ذکر برخی از اهداف خاص هیئت مدیره خیلی زود است ، اما اوسترهلم گفت که از اعتبارنامه همکاران خود و همچنین بایدن و تعهد کمال هریس معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده “مسائل مهم” او “تشویق شده است”.

وی گفت: “من فکر می کنم ماه ها است که صحبت از بحث درباره این موضوع روشن است ، این است که علم باید روز را اداره کند. من فکر می کنم این اتفاق در اینجا خواهد افتاد.”

تولید کننده دارو Pfizer اعلام واکسن در روز دوشنبه ، که به گفته آنها بیش از 90٪ موثر است ، خوشبینی را به جامعه علمی در مبارزه با ویروس افزود.

با این حال ، اوسترهلم هشدار داد که بدترین روزهای بیماری همه گیر ویروس کرونا در راه است.

وی گفت: “تاریك ترین روزهای این بیماری همه گیر را از هم اكنون تا بهار سال آینده و در دسترس بودن واكسن شاهد خواهیم بود.”

وزیر بهداشت الکس هازارد ، که امروز صبح نیز به CBS پیوست ، گفت واکسن Pfizer ممکن است در ماه دسامبر برای افراد “آسیب پذیر” شروع شود.

هازارد گفت: “پس از پایان ماه ژانویه ، ما به اندازه کافی برای همه کارگران بهداشتی و پاسخ دهندگان خود کافی بودیم.” “تا پایان ماه مارس تا اوایل آوریل ، ما باید به اندازه کافی برای همه آمریکایی ها ، نه فقط Pfizer ، بلکه واکسن های دیگر در کارنامه خود داشته باشیم.”


الکس هازارد به دلیل اعلام واکسن علیه Pfizer

04:18

Osterholm تلاش های دولت ترامپ در حال تحقیق در مورد واکسن را تحسین کرد ، اما افزود که توزیع آنها چالش هایی وجود دارد – به خصوص در مورد سیستم های بیمارستانی که به عنوان بخش های مراقبت ویژه کشور ، خطر اتصال منابع حیاتی خود را به درمان ویروس دارند. هستند قبلاً خرد شده. سویه ممکن است منابع نسبتاً کمی را برای پیشگیری از طریق واکسیناسیون در دسترس داشته باشد.

اوسترهلم گفت: “ما از این بابت بسیار نگران هستیم.” “ما در مورد کمبود نیرو اکنون فقط برای معالجه بیماران بسیار نگران هستیم و سپس تلاش برای تحمیل مسئله واکسن حتی در محیط مراقبت های بهداشتی نیز یک چالش خواهد بود.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر