[ad_1]

CBS گزارش میامی دادستان وكیل سه نفر از قربانیان سرقت ادعا شده نیز به اتهام زورگیری متهم شده است ، دادستان تمامی ادعاهای مربوط به سرقت را كه به ادعای سرقت بر علیه دآندر بیكر ، مدافع سابق نیویورك غول پیكر منتقل شده است ، رد كرد.

دادستان ها گفتند که آنها از اتهامات علیه بیکر صرف نظر کردند زیرا شاهدان شهادت خود را تغییر داده اند.

کوینتین دونبار ، کوارتر دفاع بیکر و سیاتل سی هاکس در یک مهمانی شرکت کرد در میرمار ، فلوریدا ، در تاریخ 13 مه ، جایی که درگیری آغاز شد. شاهدان می گویند که بیکر در آن زمان اسلحه را بیرون کشید و به همراه دیگر افراد شروع به سرقت از اعضای دیگر حزب کرد. او بود متهم با چهار امتیاز برای سرقت با سلاح گرم در 7 اوت.

طبق اسناد دادگاه به دست آمده از CBS میامی ، سه شاهد از اظهارات سوگند یاد شده قبلی خود صرف نظر کردند و در عوض “ادعا کردند که آنها دید دقیقی از وقایع دریافت نکردند ، زیرا اتفاق افتاد که DeAndre Baker در آنجا حضور داشت اما در هیچ یک شرکت نکرد. اقدام جنایتکارانه و اینکه آنها مورد سرقت یا حمله قرار نگرفته اند. ”

وکیل ویلیام دین ، ​​که نماینده این سه شاهد است ، سعی کرد با اجبار وی را به پرداخت شهادت برای شهادت ، باج دهی کند. CBS میامی گزارش داد ، محققان گفتند که کلانتر دین به بیکر گفت اگر 226000 دلار به هر مشتری بپردازد ، آنها اظهارات خود را کنار می گذارند یا همکاری با دادستان ها را متوقف می کنند.

بیکر 23 ساله ، چیزی بیش از یک ماه پس از طرح اتهام علیه وی ، در 8 سپتامبر توسط غول های نیویورک اخراج شد. در آن زمان مایک ساتس دادستان کل Broward گفت ، Dunbar در ابتدا به اتهام دست داشتن در این سرقت متهم شد و اسلحه را نیز بیرون کشید ، اما دادستانها با استناد به شواهد ناکافی از طرح اتهام علیه این جوان 28 ساله خودداری کردند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir