هموطنان می توانند برای شرکت در مراسم اربعین از خارج از خوزستان به کربلا سفر کنند


صادق خلیلیان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار سرخات نیوز گفت: با تدابیر ویژه ای که مسئولان در پایانه های مرزی خوزستان اندیشیدند، توانستیم ترافیک ورودی به این پایانه را کنترل کنیم تا تعداد بیشتری از هموطنان در ال. -سالکه کامل اعظم اعظم عربین.

وی افزود: هزاران کاروان در استان خوزستان به ارائه خدمات ترانزیتی در مرزهای شلمچه و خزابه و برخی شهرها اعزام شده اند و تعدادی کاروان در شهرهای کربلا و نجف مستقر کرده ایم. زائران را به شهرهای نجف و کربلا اعزام خواهیم کرد.

استاندار خوزستان گفت: هزینه تردد زائران در مرز تا حدودی افزایش یافته و با همکاری دولت عراق و همچنین سایر اقدامات کاهش یافته است، تا کنون بیش از یک و نیم میلیون نفر از شهروندان عزیز به عراق آمده اند.

وی در ادامه گفت: تاکنون بیش از 700 هزار زائر به ایران بازگشته اند، در ورودی پایانه ها امکانات و امکانات قابل قبولی برای بازگشت زائران به هر دو پایانه وجود دارد و گمان می رود زائران بتوانند به مقصد خود سفر کنند. . شهرهای مقصد با قیمت های مناسب

استاندار خوزستان گفت: با استقرار تیم های اورژانس، تمامی زائران در تمام مدت حضور در مرز تا زمان عزیمت تحت پوشش خدمات بهداشتی و درمانی قرار می گیرند.

وی افزود: در آن سوی مرز نیز سازمان هلال احمر خدمات بسیار خوبی ارائه کرد و تیم های مختلفی در مسیر پیاده روی برای خدمت رسانی به زوار مستقر شدند.

خلیلیان در ادامه گفت: تلاش بر این است که موکب ها تا رسیدن آخرین زائران روی پای خود باشند و ستایش از ورود و پیروزی موکب ها.

حتما بخوانید:
گفته می شود که رهبر اسرائیل به عربستان سعودی پرواز کرده و با وارث تاج و تخت دیدار کرده است

46

Leave a Comment