هنر پای: طراحی شگفت انگیز توسط یک نانوا


لورن شرکت از آشپزخانه خود در سیاتل عکس هایی از پای های باشکوه و تارتارها را منتشر کرد که آنها را برای حساب محبوب خود در اینستاگرام ، لوکوکیتچن ، تکان داد.

وی به خبرنگار کانر نایتون گفت: “در ابتدا ، من واقعاً برای طراحی آن وارد کار شدم.” “من خلاقیت را دوست داشتم. من همیشه از هنر و طراحی خوب قدردانی کرده ام. و اینطور شد که پای واقعا یک محیط عالی بود.”

فوق العاده خوراکی میانگین. کو ، که آموزش آشپزی صفر دارد و اولین پای خود را فقط چهار سال پیش پخت ، چند ماده ساده را به کارهای هنری پیچیده تبدیل می کند.

همه چیز با تصویر یک پای هلو شروع شد. در آن زمان Ko فقط حدود 100 دنبال کننده داشت ، اما این عکس پنج برابر پسندیدن داشت.

نایتون پرسید ، “پس این لایک ها از کجا آمده اند؟ آنها چه بودند؟”

“هیچ نظری ندارم!” کی خندید “شاید آنها ربات یا ترول بودند و فکر می کردند ممکن است مجبور شوم شخصاً حسابم را پس بدهم.”

“این کاری است که هکرهای روسی انجام می دهند – آنها عکسهای پای را در اینستاگرام” دوست دارند “.”

وی گفت: “دقیقاً ، کاملاً.” “می دانید ، همه اینها بخشی از نیرنگ آنها است.”

اما کو مرتباً پست می داد و امثال آن نیز ادامه می یافت. مردم بودند به اشتراک گذاری طراحی های او

طراحی پای توسط شرکت لورن

لوکوکیتچه / اینستاگرام


اکنون بیش از 350،000 فالوور دارد. کو گفت: “این بیشتر خرد کننده بود.” “من خیلی خجالتی هستم. بسیار درونگرا هستم.”

کو با رنگهای روشن ، الگوهای تکراری و خطوط تمیز به یک آکورد برخورد می کند. این سبک منحصر به فردی است که وی آن را “پیومتری” می نامد.

“من احساس می کنم این به نوعی شامل این ژانر هنر پای معاصر است ، که من به نوعی پای بزرگ هستم.” او خندید: “این بد است؟” در مورد گفتن جناس با صدای بلند چیزهای بسیار بد اخلاقی وجود دارد ، حتی اگر من آنها را اغلب می نویسم. “

نایتون گفت: “بله. ما باید در مورد جناس صحبت کنیم. خوشحالم که به آنجا رفتید.”

کتیبه های شرکت – “تارت خود را بخور” ، “همه رشته ها بررسی می شوند” – همیشه هستند اشتراک گذاری داغ

lauren-ko-build-pie-620.jpg
شرکت لورن یک پای درست می کند.

اخبار CBS


از آنجا که اولین پست او حاوی بازی با کلمات بود (“زندگی هلو است و سپس پای است.”) ، کو تصمیم گرفت آن را با چیز خوب اشتباه نگیرد. “مردم خیلی خوب به این پست پاسخ دادند ، من فکر کردم ، آیا آنها به پای واکنش نشان می دهند؟ آیا آنها با عنوان مناسب هستند؟ شاید هر دو با هم باشند؟ بنابراین ، من فقط با این روحیه ادامه دادم.”

با این حال همه چیز شوخی نیست. سال گذشته ، کو با یک آژانس تبلیغاتی BBDO در یک سری به نام #MyAmericanPie همکاری کرد ، و پای هایی با الهام از مجموعه متنوعی از تجربیات آمریکایی ایجاد کرد.

کو گفت: “من باید یک کیک با الهام از تاریخ آنها ، میراث آنها و نوع چیزهایی که به اشتراک گذاشته اند درست کنم.”

این پای – آبی و سفید ، مانند پرچم هندوراس و ظروف چینی – نشان دهنده تجربه آمریکایی کو به عنوان دختر مهاجران هندوراس و چینی است.

در حالت پخته نشده شلیک می شود. چه کسی این کار را با کار خود زیاد انجام می دهد ، انتخابی که آموخته است می تواند واکنش های تند و تیز را برانگیزد. منتقدان احساس می کنند که این به نوعی کلاهبرداری است.

کو گفت: “بدیهی است که طرح ها قبل از ورود به کوره بسیار بکر هستند. و من شخصاً احساس می کنم که تبدیل یک اثر هنری در واقع زیبایی و ارزش آن را نمی گیرد ، حتی اگر در طول سفر تغییر کند.”

نایتون گفت: “که ، صادقانه بگویم ، اگر ون گوگ را در اجاق گاز قرار دهید ، متفاوت به نظر می رسد.”

“بله! و این چیزی است که من می گویم. اگر یک ساعت در دمای 400 درجه در اجاق بنشینم ، وقتی بیرون می روم کمی متفاوت به نظر می رسم!”

اکنون کسانی که کنجکاو هستند در مورد طراحی های Ko می توانند پخته شوند خودم. او به تازگی کتاب آشپزی ، Pieometry را منتشر کرده است.

pieometry-cover-art-william-morrow-620.jpg

ویلیام مورو


هنر پای اکنون برای او یک کار تمام وقت است.

وی گفت: “یکی از بزرگترین کنایه های این سفر این است که من واقعاً دندان شیرین ندارم.” “و من واقعاً دوست ندارم اینقدر پای بخورم!”

بنابراین کو بیشتر کارهای خود را از طریق یک لیست ایمیل ، که او آن را “PIE-peline” می نامید ، با دوستان خود به اشتراک می گذاشت. این ممکن است هنر باشد ، اما هنوز هم قرار است خورده شود.

وی گفت: به خصوص امسال که تعاملات شخص به فرد زیادی نداریم ، روش خوبی برای به اشتراک گذاشتن کاری است که من انجام می دهم و باعث خوشحالی مردم اطرافم شده است. ”


دستور آشپزی:
به عنوان یک گرم ، از پیومتری Lauren Co.


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی آریا شاولسون. تدوینگر: استفان تایلر.

lauren-ko-pie-c-1280.jpg
ایجاد یک پای لورن کو.

اینستاگرام / لوکوکیتچن

منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
انتشار «زیر بوته یاس» به همراه رمان آرو لوتلیه *سرخط نیوز