[ad_1]

انفجار در سراسر کشور در ویروس کرونا این موارد موج دیگری از انباشت توسط مصرف کنندگان آمریکایی را تغذیه می کند ، آنها دوباره بدون کاغذ توالت و مواد شوینده از قفسه های خرده فروشی خارج می شوند. هجوم عفونت ها است تشویق به تکرار رفتار مشاهده شده در ماه مارسهنگامی که همه گیر در حال گسترش بود و آمریکایی ها در حال ذخیره سازی بودند ، برای مدت طولانی خود را برای زنجیر زدن به خانه آماده می کردند.

Walmart ، بزرگترین خرده فروش کشور ، در میان زنجیره هایی است که برای تأمین تقاضای لوازم تمیز کردن در بیش از 4750 فروشگاه محلی خود تلاش می کند ، اما گفت که این تجهیزات برای اداره ذخیره سازی بهتر از یک سال زودتر بود آمازون ، که بیشتر دستمال های ضدعفونی کننده و حوله های کاغذی را به فروش رسانده است ، گفت که در حال کار با تولید کنندگان برای جبران مجدد وسایل اساسی خانه است.

با بارگیری مصرف کنندگان ، زنجیره های مواد غذایی ، از جمله Kroger ، Publix و Wegmans ، تعداد مشتریانی را که می توانند در سبدهای خرید خود ذخیره کنند ، محدود می کنند.

“به منظور اطمینان از دسترسی همه مشتریان به محصولات پر تقاضا از آنجا که کشور با افزایش موارد COVID-19 روبرو می شود ، Kroger بطور فعال و موقت محدودیتهایی را در خرید برخی از محصولات برای هر مشتری از جمله حوله حمام تعیین کرده است ، حوله های کاغذی ، دستمال های ضدعفونی کننده و صابون دستی ، ”سخنگوی کروگر در نامه ای به CBS MoneyWatch گفت. این بورس که نزدیک به 2800 فروشگاه را در 35 کشور اداره می کند ، افزود: این محدودیت ها هم در فروشگاه و هم در خرید آنلاین اعمال می شود.

وگمنز در تلاش برای گسترش فهرست خود ، خرید محصولات از جمله حوله حمام ، حوله کاغذی ، دستمال صورت و دستمال مرطوب ضدعفونی کننده را به یک مورد در هر مشتری محدود می کند. طبق سوپرمارکت ، طبق خرید زنجیره سوپرمارکت های منطقه ای ، 100 خرید پاک کننده خانگی ، دستمال مرطوب و کره بادام زمینی ، که 100 فروشگاه در نیویورک ، پنسیلوانیا ، نیوجرسی ، ویرجینیا ، مریلند ، ماساچوست و کارولینای شمالی را اداره می کند.


رئیس اتحادیه خریداران بدون نقاب

06:40

هفته گذشته Publix محدود کردن تعداد حوله های کاغذی و حوله حمام را به دلیل افزایش تقاضای مشتری آغاز کرد. “[W]از آنجا که سایر خرده فروشان توسط تامین کنندگان ما توزیع می شوند ، “سخنگوی زنجیره ای از 1258 فروشگاه به CBS MoneyWatch گفت.” ما همچنان رده های دیگر را رصد می کنیم و در صورت لزوم تنظیم می کنیم. “

علاوه بر محدودیت هایی که داریم ، از مشتریان می خواهیم فقط برای اقلام مورد نیاز خود خرید کنند. همانطور که دائماً مشترک هستیم ، زنجیره تأمین پایدار است. ما باید سهم خود را انجام دهیم و به او فرصت گزاف گویی بدهیم.

هنوز هم ، جف فریمن ، مدیرعامل انجمن مارک های مصرف کننده – که قبلاً انجمن تولیدکنندگان مواد غذایی بود – انتظار ندارد که این بار اوضاع خیلی بد باشد ، زیرا محاصره ها منطقه ای است و سوپرمارکت ها آمادگی بیشتری دارند.

فریمن به آسوشیتدپرس گفت: “مصرف كننده آگاه تر ، همراه با تولید كننده آگاه تر و خرده فروش آگاه تر ، باید احساس راحتی بیشتری به ما بدهد و اطمینان حاصل كند كه می توانیم این تقاضای رو به رشد را برآورده كنیم.” .

با این حال ، مشکل تأمین با عدم حضور کارگران در کارخانه های تولید محصولات تشدید می شود ، تقریباً 10٪ از نیروی کار کار نمی کنند ، که بیشتر به دلیل تماس با سایر افرادی است که آزمایش COVID-19 مثبت داشته اند ، فریمن

محصولات کاغذی بزرگترین مشکل به نظر می رسد ، زیرا طبق تحقیقات شرکت تحقیقات بازار IRI ، 21 درصد قفسه هایی که حوله های کاغذی و دستمال توالت را خالی می کنند خالی است. مواد تمیز کننده 16٪ باقی مانده است. جمهوری اسلامی ایران گفت ، قبل از همه گیری ، 5 تا 7 درصد کالاهای مصرفی معمولاً در انبار موجود بود.

آسوشیتدپرس در این ماجرا سهیم بود.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر