والدین خصوصی نیکول برنهام خواستار “شکست کامل ارتش” هستند


پانزده سال پیش ، وزارت دفاع برنامه ای را برای مبارزه با خشونت جنسی و تجاوز در صفوف تنظیم کرد. از آن زمان ، ارتش صدها میلیون دلار صرف تلاش های پیشگیری با سیاست تحمل صفر کرده است.

تحقیقات یک سال و نیم توسط مجری و سردبیر CBS Evening News ، نورا اودانل و واحد خشونت جنسی نظامی CBS News ایالات متحده ، عدم موفقیت رهبران در حل این مشکل را نشان داد. در طی تحقیقات ، CBS News با نزدیک به دوازده بازمانده از خشونت جنسی ، مخبرانی که برای برنامه نظامی برای جلوگیری و واکنش به خشونت جنسی کار می کنند ، صحبت کرد و خانواده های قربانیان خودکشی که می گویند ارتش گزارش های مربوط به خشونت جنسی را به طور بی ادبی انجام داده است


استیو و استیسی برنهام می گویند دخترشان ، ارتش خصوصی درجه دو نیکول برنهام ، در ژوئن 2017 ، در عرض دو ماه از ورود به اردوگاه کیسی در کره جنوبی ، مورد سوused استفاده جنسی قرار گرفت.

استیسی به مجری و سردبیر CBS Evening News ، نورا اودونل گفت: “حادثه ای درگیر بسیاری از سربازان مرد بود. ما می دانیم که او برخلاف میل وی بازداشت شد. ما می دانیم که عکس هایی گرفته شده است.”

نیکول برنهام
ارتش کلاس دوم نیکول برنهام نیکول برنهام

خانواده برنهام


دو ماه بعد ، نیکول برای دومین بار مورد حمله جنسی قرار گرفت. او خواستار انتقال سریع به ایالات متحده و دور از مهاجم خود بود.

استیسی گفت: “بیرون بردن وی از کره جنوبی 82 روز طول کشید.” “من نمی دانم چه بخشی از” حمل “82 روز است. و من می گفتم: “چه کسی برای کمک به شما آنجاست؟” باید کسی باشد که به او مراجعه کند. ” “نه ، اینجا کسی نیست ، مادر. لطفاً دیگر از س askingال بپرسید.”

در حالی که نیکول برای انتقال نزدیک به سه ماه در کره جنوبی منتظر بود ، هنگام گزارش حملات خود با آزار و اذیت روبرو شد.

اظهارات شاهدان رسمی می گویند که نیکول “فاحشه” ، “شلخته” و “سزاوار تجاوز” خوانده شده است و “آزار و اذیت کلامی” منجر به احساس “استرالیسم” و “منزوی شدن از خود” شده است.

اظهارات شاهدان
این تصویر بخشهایی از شهادت شاهدان را نشان می دهد.

“ارتش می تواند طی 24 ساعت در طی یک وضعیت نظامی هزاران و هزاران سرباز مستقر کند. و آنها پس از دو حمله جنسی نمی توانند سرعت دختر ما را از پایگاه افزایش دهند؟” استیو پرسید.

در همان زمان ، نیت گالبرایت ، معاون خدمات نظامی پیشگیری و مقابله با حمله جنسی ، به کمیته ای مسئول مشاوره به وزیر دفاع گفت که افرادی که از این طریق وحشتناک بر شما تأثیر گذاشتند ، مانع بهبودی شما می شوند. . “

نیکول که قادر به ترک کره جنوبی نبود ، دست به خودکشی می زند. سرپرست فوری او می دانست اما “ایده خودکشی” او را در زنجیره فرماندهی گزارش نکرد ، اگرچه “تحقیقات گزارش اجباری” بود ، طبق تحقیقات نظامی AR 15-6.

بررسی AR 15-6 ارتش
این تصویر متنی از تحقیقات نظامی AR 15-6 را نشان می دهد.

استیسی در پاسخ به این س howال که دخترش در مورد واکنش ارتش پس از گزارش حملات چه احساسی دارد ، گفت: “من مطمئن هستم که او از مرگ ترسیده بود. من حدس می زنم به دلیل نداشتن اصطلاح بهتر ، گفت: آنچه انتظار داشتم. من خط نقطه گذاری را برای خدمت و دفاع از کشورم امضا کردم و چه کسی برای کمک و محافظت از من اینجاست؟ “

چند هفته قبل از کریسمس ، استیو و استیسی از دخترشان در خانه استقبال کردند.

“می بینید که او لاغر شده است. موهایش نازک می شود. حتی در خانه ، وقتی به خانه به اتاق خواب خود رسید ، در را قفل کرد و یک کشوی کنار آن را هل داد. و به نظر می رسید ،” نیکول ، تو خانه هستی. ” استیسی گفت مثل اینکه “تو نمی فهمی”.

“من روز بعد پس از اینکه مانع ورود درب منزل شد به هوم دپو رفتم. گفتم: “شما در خانه خود در امان خواهید بود.” در واقع ، من رفتم و یک “قفل” واقعی گرفتم تا او احساس امنیت کند. ”

دو هفته بعد ، نیکول مجبور شد گزارش وظیفه جدید خود را در کلرادو ارائه دهد.

فرماندهی او در آنجا نمی دانست که او قربانی خشونت جنسی شده است.

استیسی گفت: “نه ، به آنها چنین چیزی گفته نشده است.” “باز هم ، یک شکست کامل دیگر ارتش.”

یک ماه پس از ورود نیکول به پایگاه جدید خود ، او از اردوگاه کیسی تماس گرفت که شاید برای شهادت نیاز به بازگشت به کره جنوبی باشد.

استیو گفت: “من فکر نمی کنم که او می توانست این کار را انجام دهد. فکر نمی کنم او می خواست این کار را انجام دهد.”

صبح روز بعد ، نیکول در اتاق پادگان خود مرده پیدا شد. او در اثر خودکشی درگذشت.

استیسی گفت: “ما گزارشی از ارتش داریم و پاراگراف آخر می گوید كه آنها تصور نمی كردند كه او” هنگام مرگ به دلیل تعدی از حملات جنسی و آزار و اذیت سیستماتیک برای مدت زمان قابل توجهی “از نظر روحی سالم باشد. “آنها این را می دانستند و هیچ کاری انجام ندادند. تا اینکه تابوت پوشیده از پرچم را برای ما فرستادند.”

ارتش درخواست CBS News برای مصاحبه با دوربین را رد کرد ، اما در بیانیه ای گفت که افکار و دعاهای آنها متوجه خانواده برنهام است. آنها می گویند که فرماندهی تحقیقات جنایی ارتش تحقیقات کاملی را در مورد پرونده نیکول برنهام انجام داده و اقدامات مقابله ای را علیه مرتکب گزارش شده انجام داده است. برنهمز به CBS News گفت كه مرتكب با توافق نامه به رسمیت شناختن موافقت كرد و مرخص شد.

برای کمک فوری در صورت بروز بحران ، با شماره تلفن رایگان پیشگیری از خودکشی ملی با شماره 1-800-273-TALK (8255) تماس بگیرید که در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. همه مکالمات محرمانه است. خط کمک به فاجعه در شماره 1-800-985-5990 نیز محرمانه ، رایگان و در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته در دسترس است. همچنین می توانید برای تماس با مشاور بحران آموزش دیده از طریق شماره 66746 به TalkWithUs پیامک ارسال کنید.

DOD Safe Helpline یک خط تلفنی است که به اعضای جامعه DOD آسیب دیده از خشونت جنسی اختصاص دارد. خط کمک ایمن پشتیبانی کاملاً ناشناس ، محرمانه و 24 ساعته 7 ساعته را ارائه می دهد که به صورت آنلاین در دسترس است www.safehelpline.org یا با شماره تلفن 877-995-5247 تماس بگیرید.

افسران یا غیرنظامیانی که توسط یکی از اعضای ارتش ایالات متحده مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته یا مورد سوused استفاده جنسی قرار گرفته اند ، می توانند خدمات حقوقی را از از مدافعان ما محافظت کنید.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون